4x4 Araba Oyunu

4x4 Araba

4x4 Araba Oyunu
Lezziz Pizzam Lezziz Pizzam Elsa'nın E-Girl Saçları Elsa'nın E-Girl Saçları Mahjong Mahjong Elsa'nın Vintage Mağazası Elsa'nın Vintage Mağazası Formula 1 Formula 1 Kızma Birader 4 Kızma Birader 4 Rakçı Prensesler Rakçı Prensesler Dama Dama Dövüş Turnuvası Dövüş Turnuvası Kartları eşleştir Kartları eşleştir Prenseslerin Yapbozu Prenseslerin Yapbozu Hazine Avı Hazine Avı Doktor Hazel Doktor Hazel Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Noelle'in Diş Tedavisi Noelle'in Diş Tedavisi Hazel Hayvanları Öğreniyor Hazel Hayvanları Öğreniyor Buz Pateni Buz Pateni Çete dövüşçüsü Çete dövüşçüsü Ormanları Kurtaralım Ormanları Kurtaralım Kamyon Simülatörü Kamyon Simülatörü Futbol Efsaneleri 2021 Futbol Efsaneleri 2021 Donut Dükkanı Donut Dükkanı Benim Restoranım Benim Restoranım Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Barbie'nin Değişimi Barbie'nin Değişimi Aşk Testi Aşk Testi Genç Kız Modası Genç Kız Modası

4x4 Araba

3.77 2739 oy 2739 oynanma

Bu, off-road araba tutkunları için mükemmel bir oyun! Geniş bir araba koleksiyonundan arabanızı seçin, farklı pistleri ve rampaları deneyin ve sürüş becerilerinizi geliştirin. 
4x4 Araba oyunu, arazi araçlarını kullanarak zorlu parkurları tamamlamaya çalıştığınız bir araba oyunudur. Oyunda, farklı modellerde ve renklerde 4x4 araçlar seçebilir, çeşitli haritalarda yarışabilirsiniz. Oyunun grafikleri oldukça gerçekçi ve detaylıdır. Oyunun fizik motoru da araçların hareketlerini ve çarpışmalarını doğal bir şekilde simüle eder. Oyunun kontrolleri basit ve kolaydır. Klavyenin yön tuşları veya WASD tuşları ile aracınızı yönlendirebilir, boşluk tuşu ile fren yapabilirsiniz. Oyunda, zaman sınırlaması olmadan istediğiniz gibi dolaşabilir veya belirli bir hedefe ulaşmaya çalışabilirsiniz. Oyunda, aracınızın hasar görmemesine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, oyunu kaybedebilirsiniz. 4x4 Araba oyunu, arazi araçları tutkunları için eğlenceli ve heyecan verici bir oyun deneyimi sunar.