Balon Patlatma Gezegenleri

Balon Patlatma Gezegenleri

Balon Patlatma Gezegenleri
Elsa'nın Mağazası Elsa'nın Mağazası Kim Milyoner Olmak İster? Kim Milyoner Olmak İster? Prenseslerin Yapbozu Prenseslerin Yapbozu NeedFor Race NeedFor Race Yeni Profil Fotoğrafı Yeni Profil Fotoğrafı Yılbaşı Makyajım Yılbaşı Makyajım Ünlülerin lüks dünyası Ünlülerin lüks dünyası Askeri Tır Askeri Tır Gerçek Drift Gerçek Drift Prenseslerin Peri Modası Prenseslerin Peri Modası CyberTruck Simulator CyberTruck Simulator Otobüs Yarışı Otobüs Yarışı Wheely'nin Maceraları Wheely'nin Maceraları Elsa'nın Temizlik Günü Elsa'nın Temizlik Günü Uzayda Balon Patlat Uzayda Balon Patlat Kafa Topu Kafa Topu Mumya Prenses Cleo Mumya Prenses Cleo Şehirde Araba Sürme Şehirde Araba Sürme Ariel'in Alerjisi Ariel'in Alerjisi FNAF FNAF Alice'in Harikalar Diyarı Alice'in Harikalar Diyarı Amerikan Tırı Sürme Amerikan Tırı Sürme Ambulansa Yol Aç Ambulansa Yol Aç Kızma Birader 4 Kızma Birader 4 Balon Patlatma Yarışması Balon Patlatma Yarışması Sokak Yarışçısı Sokak Yarışçısı Modacı Makyajı Modacı Makyajı Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü Zor Boks Zor Boks İki kişilik araba yarışı İki kişilik araba yarışı

Balon Patlatma Gezegenleri

3.77 786 oy 786 oynanma

Can sıkıntısını yenmeyi vaat eden klasik bir baloncuk vurma oyunu olan Balon Patlatma Gezegenleri'nin heyecanını yaşayın. Bu oyunda ilginç yüzlere sahip eğlenceli gezegenler bulunur ve hepsi ekranın üst kısmında yoğunlaşarak renkli baloncuklardan oluşan bir piramit oluşturur. Altta özel toplar için geniş namlulu bir top bulacaksınız. Göreviniz, aynı renkteki üç veya daha fazla öğeyi bir arada gruplamaya çalışarak top bulutuna ateş etmektir. Bu bir top patlamasını tetikleyecektir. Amaç mümkün olduğunca az atışla ekrandaki tüm baloncukları ortadan kaldırmaktır. Kalanlar yatay bir çubukta görüntülenir. Balon Patlatma Gezegenleri, her tür cihaz ve aletle uyumlu olup sonsuz eğlence sağlar.
 

Balon Patlatma Gezegenleri oyunu oynamanın faydası nedir?

Balon Patlatma Gezegenleri sadece bir oyun değil, stratejik düşüncenizi ve doğruluğunuzu geliştirmenin eğlenceli bir yoludur. Ayrıca Balon Patlatma Gezegenleri ile tüm cihazlarla ve gadget'larlaıkaracak şekilde atışlarını planlamaya teşvik eder. Aynı zamanda harika bir stres gidericidir, çünkü baloncukları patlatmak gibi basit bir hareket inanılmaz derecede tatmin edici olabilir. Balon Patlatma Gezegenlerii le tüm cihazlarda her zaman, her yerde eğlenceli, uzay temalı klasik bir oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.