Boks Şampiyonu

Boks Şampiyonu

Boks Şampiyonu
Tatlı Ve Süslü Cupcakeler Tatlı Ve Süslü Cupcakeler Bilardo Bilardo Şehirde keskin nişancı Şehirde keskin nişancı Prenseslerin Sosyal Medya Macerası Prenseslerin Sosyal Medya Macerası Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşçüsü Barbie'nin Bahar Alerjisi Barbie'nin Bahar Alerjisi Hızlı Arabalar Hızlı Arabalar Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie Mia Evleniyor Mia Evleniyor Subway Surfers Subway Surfers Super Racing GT Drag Pro Super Racing GT Drag Pro Doktorluk Macerası Doktorluk Macerası Ateş Ve Su 1 Ateş Ve Su 1 Kızma Birader 4 Kızma Birader 4 Serbest Vuruş Serbest Vuruş Kafa Topu 2023 Kafa Topu 2023 Pratik Makyaj Yap Pratik Makyaj Yap Motokros Motoru Motokros Motoru Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü Kızma Birader Kızma Birader Sneaker Ayakkabılarım Sneaker Ayakkabılarım Tank Tank Prensesin Düğün Günü Makyajı Prensesin Düğün Günü Makyajı Kötü Kızı Güzelleştir Kötü Kızı Güzelleştir Barbiecore Estetiği Barbiecore Estetiği Penaltı Penaltı Tank Taşıyıcısı Tank Taşıyıcısı Dövüş Turnuvası Dövüş Turnuvası Hazel İle Şekilleri Öğrenelim Hazel İle Şekilleri Öğrenelim Keskin Nişancı Saldırısı Keskin Nişancı Saldırısı

Boks Şampiyonu

4.67 1664 oy

Boks ve Dövüş oyunu hayranı mısınız? Ringe çıkıp tüm zamanların en iyi boks maçlarıyla aynı cümlede adınızın anılmasını ister misiniz? Eğer öyleyse, o zaman bu oyun size yüzük olmanın ve kazanmak için savaşmanın nasıl bir şey olduğunu hissettirecek!

İyi Strateji Size Kazandıracaktır

Boks Şampiyonu 2024, çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunlarından biridir. Bu oyunda ringe çıkacak ve rakiplerinizle birer birer karşılaşacaksınız. Gelen yumruklara karşı hızlı bir şekilde savunma yapmak ve tekniğinde bir açıklık gördüğünüzde rakibinize karşılık vermek için dövüş becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay olabilir çünkü oyun hızlı bir tempoda ilerliyor, dolayısıyla tepkinizin yerinde olması gerekiyor. Ancak kazanmanın tek yolu bu değil. Eğer daha aksiyon odaklıysanız saldıran taraf siz olabilirsiniz. Rakibinizi hazırlıksız yakalayın ve yumruklarla yağmur yağdırın. Ancak, gerçek bir boks maçında en iyi dövüşçünün ne zaman saldıracağını, ne zaman geri çekilip savunacağını bildiği gibi, bu stratejileri bir arada kullanmak iyi bir fikir olabilir.

Daha Fazla Oyun Oynayın!

Bu dövüş oyununu beğendiyseniz ve daha da harika oyunlar arıyorsanız oyun kategorilerimize göz atmayı unutmayın! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var ve önerimiz Döviş Oyunları kategorisidir. Burada tüm oyun türlerinden her türlü Oyunu bulabilirsiniz. En zor kısım ilk önce hangi oyunu oynayacağımızı seçmek çünkü evet, elimizde o kadar çok oyun var. Üstelik her gün daha da fazla yeni oyun ekliyoruz!

Boks Şampiyonu Oyunu Nasıl Oynanır?

WASD - hareket, Z - Yumruk, C - Savunma