Çılgın Sürücü

Çılgın Sürücü

Çılgın Sürücü
Canavar Kamyon Offroad Canavar Kamyon Offroad Yılbaşı Makyajım Yılbaşı Makyajım Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü Yeni Profil Fotoğrafı Yeni Profil Fotoğrafı Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Soğuk Hava Kombinleri Soğuk Hava Kombinleri Winterella Winterella Enfes Donutlar Enfes Donutlar Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie F1 F1 Keskin Nişancı Keskin Nişancı Düşman Askeri Saldırısı Düşman Askeri Saldırısı Enfes Kapkekler Enfes Kapkekler Moda Savaşı Moda Savaşı Maskeli Balo Maskeli Balo Dondurmalı Pankeklerim Dondurmalı Pankeklerim Kolej Macerası Kolej Macerası Acımasız Savaş Acımasız Savaş Gölge Dövüşçüler Gölge Dövüşçüler İki kişilik araba yarışı İki kişilik araba yarışı Kargo Kamyonu Kargo Kamyonu TikTok Prenseslerim TikTok Prenseslerim XOX XOX Barbie'nin Bebeği Oluyor Barbie'nin Bebeği Oluyor Boks Şampiyonu Boks Şampiyonu Gwen'in Hayallerindeki Araba Gwen'in Hayallerindeki Araba Buz Pateni Macerası Buz Pateni Macerası Prenseslerin Yapbozu Prenseslerin Yapbozu Kozmik Kombinlerim Kozmik Kombinlerim Mafya Mafya

Çılgın Sürücü

4.67 3822 oy

Çılgın Sürücü oyunu ile araba dünyasının en baş döndürücü yarış oyununu oynamaya hazır olun! Çılgın Sürücü, sitemizde araba oyunları içinde bulabileceğiniz ve oynayabileceğiniz en iyi 2 kişilik yarış oyunlarından biridir. En etkileyici spor arabaların gaz pedalına basıp  tüm şehrin en çılgın sürücüleri ile bir arada yarışmaya hazır mısınız?
 
Her türlü tehlikeyi ve engeli aşın, dik rampalar sayesinde dürtülerinizi kullanarak uçun, iyi yapılmış bir iş sayesinde birçok mücevher toplayın ve 10 inanılmaz bölüm boyunca oyunun size sunacağı sayısız aktiviteye katılarak eğlencenizi ikiye katlayın. Bu maceranın tadını tek başınıza mı yoksa bir arkadaşınıza karşı mı çıkarmak istediğinize karar verin, sabrınızı ve reflekslerinizi zorlayın ve benzersiz tasarımlar yaratarak araçlarınızı kişiselleştirerek harika vakit geçirin.  
 
Vertigo Şehri'nin en hızlı Çılgın Sürücüsü siz olun!
Hem serbest sürüş modu hem de yarış modu, bilgisayara karşı 1P modunda veya başka bir gerçek oyuncuya karşı 2P modunda 2 kişilik oynanabilir; bu durumda arabalarınızı sürmek için kontrolleriniz şunlardır:
 
Oyuncu 1, sürüş için WASD'yi, Nitro için L-shift'i, yeniden başlatmak için R'yi ve geriye bakmak için T'yi kullanır.
 
Oyuncu 2, sürmek için OKLARI, Nitro için R-shift'i, yeniden başlatmak için O'yu, geriye bakmak için P'yi kullanıyor.
 
Serbest sürüş modunda, mücevherleri toplayıp bunları yeni arabaların kilidini açmak için kullanırken pistlerde dolaşabilir, rampalardan atlayabilir ve numaralar, taklalar, sürüklenmeler ve gösteriler yapabilirsiniz.
 
Yarış modunda, bitiş çizgisini önlerinde geçerek şehir yarışındaki diğer tüm arabaları yenin. Hazır mısın? Hemen şimdi başlayın ve muhteşem günlük oyunlarımızın daha fazlasına göz atmayı unutmayın!