Elsa'nın Mağazası

Elsa'nın Mağazası

Elsa'nın Mağazası
Düğün Hazırlıklarım Düğün Hazırlıklarım Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Aurora'nın Kış Kombinleri Aurora'nın Kış Kombinleri Tır Simülatörü Tır Simülatörü Prenseslerin Patili Dostları Prenseslerin Patili Dostları Barbiecore Estetiği Barbiecore Estetiği Audrey'in Harika Saçları Audrey'in Harika Saçları Satranç Satranç Canavar Kamyon Offroad Canavar Kamyon Offroad Elsa'nın Tırnakları Elsa'nın Tırnakları Ninja Clash Heroes Ninja Clash Heroes Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü Gölge Ninja Gölge Ninja Askeri Saldırı Savaşı Askeri Saldırı Savaşı Squit Dövüş Oyunu Squit Dövüş Oyunu Barbie okula başlıyor Barbie okula başlıyor Trafikte Motor Yarışı Trafikte Motor Yarışı FNAF FNAF Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü Kartları eşleştir Kartları eşleştir

Elsa'nın Mağazası

4.77 2254 oy

Güzeller güzeli kraliçe Elsa, yeni bir mağaza açmak istiyor. Bu aşamada, sizinde yardımınıza ihtiyacı var. Önce ilk ekranda önümüze çıkan "Ne yapmak istiyorsun?" sorusunda bir karar vermemiz gerekiyor.  

Sevimli çıkartmalarla tişörtü, kahve fincanını, telefon kılıfını ve yastığı süsleyerek onları sat ve daha fazla madeni para topla ve daha fazla malzeme almak için kullan. Oyun size 60 Oyun parası vermiş olacak. İsterseniz bu birikiminizle oyun içinde renk, figür veya desen alabilirsiniz. Ürününüzü istediğiniz gibi tasarladıktan sonra Elsa kasada müşterilerini bekliyor olacak. Buradan kazandığınız paralarla daha çok şey alabilirsiniz! İyi Oyunlar!