Elsa'nın Mağazası

Elsa'nın Mağazası

Elsa'nın Mağazası
Kızma Birader 4 Kızma Birader 4 Kimyayı Dengeleyelim Kimyayı Dengeleyelim Terör Kampı Operasyonu Terör Kampı Operasyonu Jessie'nin Çılgın Saçları Jessie'nin Çılgın Saçları Moda Danışmanı Elsa Moda Danışmanı Elsa Kaleci Kaleci Prenseslerin Sosyal Medya Macerası Prenseslerin Sosyal Medya Macerası Ariel'in Alerjisi Ariel'in Alerjisi Bohem Kış Görünümüm Bohem Kış Görünümüm Basketbol Yıldızları Basketbol Yıldızları Barbie'nin Şık Yaz Günü Barbie'nin Şık Yaz Günü Uzayda Balon Patlat Uzayda Balon Patlat Klasik Mahjong Klasik Mahjong Alice'in Dondurma Kamyonu Alice'in Dondurma Kamyonu Super Mario Super Mario Ceket Modası Ceket Modası Özel Komando Özel Komando CyberTruck Simulator CyberTruck Simulator Motokros Motoru Motokros Motoru Prenses Tasarla Prenses Tasarla Şehirde keskin nişancı Şehirde keskin nişancı Hazelin Banyo Keyfi Hazelin Banyo Keyfi Audrey'in Diş Tedavisi Audrey'in Diş Tedavisi Uçak Yarışı Uçak Yarışı Basket Yarışması Basket Yarışması Karda Araba Sürme Karda Araba Sürme Alice'in Harikalar Diyarı Alice'in Harikalar Diyarı Trafikte Araba sürme Trafikte Araba sürme Winterella Winterella GP Motor Yarışı GP Motor Yarışı

Elsa'nın Mağazası

3.77 1106 oy 1106 oynanma

Güzeller güzeli kraliçe Elsa, yeni bir mağaza açmak istiyor. Bu aşamada, sizinde yardımınıza ihtiyacı var. Önce ilk ekranda önümüze çıkan "Ne yapmak istiyorsun?" sorusunda bir karar vermemiz gerekiyor.  

Sevimli çıkartmalarla tişörtü, kahve fincanını, telefon kılıfını ve yastığı süsleyerek onları sat ve daha fazla madeni para topla ve daha fazla malzeme almak için kullan. Oyun size 60 Oyun parası vermiş olacak. İsterseniz bu birikiminizle oyun içinde renk, figür veya desen alabilirsiniz. Ürününüzü istediğiniz gibi tasarladıktan sonra Elsa kasada müşterilerini bekliyor olacak. Buradan kazandığınız paralarla daha çok şey alabilirsiniz! İyi Oyunlar!