Euro Truck Taşıyıcı

Euro Truck Taşıyıcı

Euro Truck Taşıyıcı
Buz Pateni Macerası Buz Pateni Macerası Drift Oyunu Drift Oyunu Ralli Yarışı Ralli Yarışı Otoyol Yarışı Otoyol Yarışı Matematik Matematik Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Prensesler Katman Listesi Prensesler Katman Listesi Komando Saldırısı Komando Saldırısı Pizza Pizza Kış Stili vs Yaz Stili Kış Stili vs Yaz Stili NeedFor Race NeedFor Race Sokak Sürücüsü Sokak Sürücüsü Kırmızı Top 5 Kırmızı Top 5 Otoyol Yarışçısı Otoyol Yarışçısı Düğün Hazırlıklarım Düğün Hazırlıklarım Barbie'nin Bebeği Oluyor Barbie'nin Bebeği Oluyor Alışveriş Zamanı Alışveriş Zamanı Dünyanın En Zor Oyunu Dünyanın En Zor Oyunu Suikastçı Keskin Nişancı Suikastçı Keskin Nişancı Burçlarla Hashtag Challange Burçlarla Hashtag Challange Terör Saldırısı Terör Saldırısı Aurora'nın Manikürü Aurora'nın Manikürü Otoban Yarışı Otoban Yarışı Amiral Battı Amiral Battı Balon Patlatma Ücretsiz Balon Patlatma Ücretsiz Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü Kafa Topu 2 Kafa Topu 2 Kimyayı Dengeleyelim Kimyayı Dengeleyelim Sneaker Ayakkabılarım Sneaker Ayakkabılarım Prenseslerin Yapbozu Prenseslerin Yapbozu

Euro Truck Taşıyıcı

4.67 2823 oy

Büyük bir Tır kamyonunun sürücü koltuğunda oturup ilgi çekici bir sürüş simülatörü olan Euro Truck Ağır Vasıta Taşımacılığı'nda direksiyonun başına geçin. Bu sürükleyici euro truck kamyon oyununda kalabalık yollarda gezinin ve zorlu kamyon görevlerini tamamlayın. İyi tasarlanmış kontrollerle gerçekçi senaryoları deneyimleyin ve park etme becerilerinizi mükemmelleştirirken bu ağır vasıta taşıyıcı araçlarını sürmenin heyecanını yaşayın.
 

Euro Truck Taşıyıcı Nasıl oynanır?

Oynamak için klavyenizin ok tuşlarını veya kamyonu sürmek için WASD'yi kullanın. Boşluk Çubuğu fren yapmak için kullanılır ve kameranın perspektifini farenizle değiştirebilirsiniz. Belirli bir zaman dilimi içinde farklı kargo teslimat görevlerini tamamlayarak oyunda ilerleyin. Her başarılı görev sizi daha zorlu seviyelere taşıyacaktır.
 
Oyun İpuçları ve Püf noktaları
Trafikte gezinmek zor olabilir, bu nedenle yoldaki diğer araçlarla güvenli bir mesafeyi koruduğunuzdan emin olun. Çeşitli görevlerde gerektiği gibi hassas park etme alıştırmaları yapın. Zor manevralar sırasında aracınızı daha iyi kontrol edebilmek için farklı kamera açılarını kullanın.