İki kişilik araba yarışı

İki kişilik araba yarışı

İki kişilik araba yarışı
Super Racing GT Drag Pro Super Racing GT Drag Pro Fantastik Moda Defilesi Fantastik Moda Defilesi Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 Parıltı Balosu Parıltı Balosu Yuki ve Sihir Dünyası Yuki ve Sihir Dünyası Barbie'nin Pembe Dünyası Barbie'nin Pembe Dünyası Hazelin Banyo Keyfi Hazelin Banyo Keyfi Ariel'in Alerjisi Ariel'in Alerjisi Minecraft Oyna Minecraft Oyna Gerçek Uçak Pilotu Gerçek Uçak Pilotu Basketbol Basketbol Kendi Prensesini Hazırla Kendi Prensesini Hazırla Taş Kağıt Makas Taş Kağıt Makas Motocross Motor Simülatörü Motocross Motor Simülatörü Tarz Savaşları Tarz Savaşları Şeker Patlatma Şeker Patlatma Düğün Pastası Düğün Pastası Canavar Kamyon Yarışı 2 Canavar Kamyon Yarışı 2 Okulun Yeni Kızı Okulun Yeni Kızı Enfes Donutlar Enfes Donutlar Otoban Yarışı Otoban Yarışı Taş Eşleştirme Taş Eşleştirme Konuşan Kedi Konuşan Kedi Zombi İstilası Savaşı Zombi İstilası Savaşı Mia Evleniyor Mia Evleniyor Rapunzel'in Tatlı Kedisi Rapunzel'in Tatlı Kedisi Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Motokros Motoru Motokros Motoru Elsa'nın Mağazası Elsa'nın Mağazası 8 Top Bilardo 8 Top Bilardo

İki kişilik araba yarışı

4.67 12412 oy

Büyük bir şehirde, İki kişilik araba yarışı oyunuyla çok uzun soluklu bir yarış macerası başlıyor! Bu oyun sadece normal bir araba yarışı oyunlarından değil, aynı zamanda tek veya iki oyunculu olarak oynayabileceğiniz yarışlardan da oluşuyor. Yarışların tamamında siz ve arkadaşınızın yanı sıra yapay zeka yarışçıları da yarışlara katılacak. Ödül almak istiyorsanız ilk etapta yarışı tamamlamalısınız.

İki kişilik araba yarışı nasıl oynanır?

Oyun Kontrolleri:
Oyuncu 1:
Hareket: "W,A,S,D"
Nitro: "F"
Geriye bakın: "T"
Yeniden doğma: "R"
El freni: "BOŞLUK"
 
Oyuncu 2:
Hareket: "OK TUŞLARI"
Nitro: "K"
Yeniden doğma: "O"
Geriye bakın: "L"
El freni: "SAĞA KAYDIRMA"
 
Oyunun ana menüsünde görsel ve performans olarak geniş bir araba kişiselleştirme seçeneği mevcut. Performans özelleştirme kısmında aracınızın motor, fren, yol tutuşu, nitro oksit ve turbo seçeneklerini yükseltebilirsiniz. Görsel kişiselleştirme kısmında arabanızı boyayabilir, arabanızın jantını ve jantlarını da değiştirebilir, arabanıza vinil uygulayabilirsiniz.
 
Yarış modunda sekiz yarış bulacaksınız. Bu yarışlara tek veya iki oyunculu olarak katılabilirsiniz. Tek oyunculu yarış modunda oynarsanız para kazanabilirsiniz ancak iki oyunculu yarış modunda kazanma seçeneği devre dışı kalacaktır.
Görev modunda altı akrobasi görevini tamamlayabilirsiniz. Bu görevler sizi çok iyi ödüllendirecek. Ayrıca görev modunda tüm görevleri tamamladıktan sonra trafiğin olmadığı bir şehirde araç kullanabilirsiniz.
 
Serbest sürüş modunda oyuna trafiğin yoğun olduğu bir şehirde başlayacaksınız. Bu modda da para kazanabilirsiniz. Haritanın rastgele yerlerinde para yığınları bulabilir ve toplayabilirsiniz. Dublör arenasında akrobasi hareketleri yapabilir veya arabanızı trafikte sürebilirsiniz. Bu oyun modunu tek veya iki oyunculu olarak da oynayabilirsiniz. Başlayalım mı?
 
İyi eğlenceler!