Kafa Topu 2 Oyunu

Kafa Topu 2

Kafa Topu 2 Oyunu
Renkli Kombinlerim Renkli Kombinlerim Barbie Kış Alışverişinde Barbie Kış Alışverişinde Elsa'nın Mağazası Elsa'nın Mağazası Kim Milyoner Olmak İster? Kim Milyoner Olmak İster? Süper Barbieye İlk Yardım Süper Barbieye İlk Yardım Lezziz Pizzam Lezziz Pizzam Prenseslerin Patili Dostları Prenseslerin Patili Dostları Matematik Matematik Trafikte Araba sürme Trafikte Araba sürme Efsane Dövüşçüler Efsane Dövüşçüler Komando Saldırısı Komando Saldırısı Otobüs Park Etme Otobüs Park Etme Terör Saldırısı Terör Saldırısı Ateş Ve Su 1 Ateş Ve Su 1 Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie Pizza Pizza Çöpadam Ninja Çöpadam Ninja Kendi Deniz Kızını Yap Kendi Deniz Kızını Yap Unutulmaz Bir Parti Unutulmaz Bir Parti Otoyol Yarışçısı Otoyol Yarışçısı Dövüş Turnuvası Dövüş Turnuvası Sarışın Prenses Sarışın Prenses Donut Dükkanı Donut Dükkanı Gwen'in Arabasını Temizleyelim Gwen'in Arabasını Temizleyelim Taş Eşleştirme Taş Eşleştirme Yeni Profil Fotoğrafı Yeni Profil Fotoğrafı Canavar Kamyon Yarışı 2 Canavar Kamyon Yarışı 2 Alice'in Harikalar Diyarı Alice'in Harikalar Diyarı Keskin Nişancı Keskin Nişancı Ariel Hasta Oluyor Ariel Hasta Oluyor

Kafa Topu 2

4.77 10478 oy

Kafa Topu 2 hem masaüstünüzde hem de mobil telefonunuzda oynanmaya hazır harika bir HTML5 oyun!
 
Kafa Topu 2 gibi eğlenceli bir oyunda başka bir oyuncuya karşı futbol oynama şansınız olur. Bu oyunda, ya bir arkadaşınız ya da bilgisayar tarafından kontrol edilen diğer bir oyuncuya karşı futbol oynama şansınız var ve onlardan daha fazla gol atmaya çalışmalısınız. Kafa Topu 2'de zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz futbol kuralları bulunuyor ve bu oyunla bu sporun getirebileceği heyecanların sadece bir kısmını yaşayabilirsiniz. Herhangi bir futbol oyunu gibi, rakibinizden daha fazla gol atmanız gerekiyor ve bu kural Kafa Topu 2'de de geçerli. Ancak, diğer duyduğunuz futbol oyunlarından farklı olarak, bu maçta sadece rakip takımdan başka bir oyuncuyla karşılaşıyorsunuz ve kazanmak istiyorsanız onlardan daha fazla gol atmamız gerekiyor.
 
Tabii ki, oyun sadece iki oyuncu arasında oynandığında kazanmak için tüm sorumluluğu üstlenmelisiniz ve hiçbir takım arkadaşınızın yardımını bekleyemezsiniz. Bu nedenle, ne zaman saldırmak ve ne zaman rakibinizin atışlarına karşı savunma yapmanız gerektiğini karar verirken daha dikkatli olmalısınız. Oyunu kazanmak için rakibinizden daha fazla atış yapmalısınız. Savunma ve hücumu kontrolünüze alarak, Kafa Topu 2, bu ünlü sporun deneyimini kısa ve keyifli bir deneyimde en iyi şekilde sunmaya çalışır, ve bunu her zaman 1001oyun.com.tr'de deneyebilirsiniz. Birçok oyuncu seçeneği arasından seçim yapabilme ve bir arkadaşınıza karşı oynama seçeneğiyle, Kafa Topu 2, özellikle futbolseverler için harika bir oyun olabilir.
 
1001oyun.com.tr'de eğlenceli bir futbol oyunu oynayın ve en fazla gol atanın kim olduğunu görün!
 

Nasıl oynanır?

Head Soccer 2022 sadece bir bilgisayarda oynanabilir. WASD veya ok tuşlarını kullanarak hareket edin ve bir arkadaşınızla oynuyorsanız N veya M tuşlarını veya bilgisayarla oynuyorsanız Z ve X tuşlarını kullanarak şut çekin.