Kafa Topu 2 Oyunu

Kafa Topu 2

Kafa Topu 2 Oyunu
Squit Dövüş Oyunu Squit Dövüş Oyunu Prenseslerin Bakım Günü Prenseslerin Bakım Günü Süper Macera Süper Macera Drift Yarışı Drift Yarışı Efsane Dövüşçüler Efsane Dövüşçüler Şehirde keskin nişancı Şehirde keskin nişancı Okula Dönüş Okula Dönüş Zombi İstilası Savaşı Zombi İstilası Savaşı Balon Patlatma Ücretsiz Balon Patlatma Ücretsiz Deniz Kızı Pet Shop Deniz Kızı Pet Shop Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Askeri Saldırı Savaşı Askeri Saldırı Savaşı Luna'nın Makyaj Challenge'ı Luna'nın Makyaj Challenge'ı Merdiven Yarışı Merdiven Yarışı Moda Yarışması Moda Yarışması Çin Büyüleri Fabrikası Çin Büyüleri Fabrikası Sosyal Medya Trendleri Sosyal Medya Trendleri Tır Sürüş Simülatörü Tır Sürüş Simülatörü Komandolar Savaşı Komandolar Savaşı Doktor Hazel Doktor Hazel Gece Araba Yarışı Gece Araba Yarışı Sevimli Kombinlerim Sevimli Kombinlerim Barbie'nin Değişimi Barbie'nin Değişimi Komando Komando VSCO Kızın Blogu VSCO Kızın Blogu Balon patlatma 3 Balon patlatma 3 Yemek Şefi Yemek Şefi Aurora'nın Tedavisi Aurora'nın Tedavisi Otobüs Yarışı Otobüs Yarışı Canavar Kamyon Offroad Canavar Kamyon Offroad

Kafa Topu 2

4.67 8216 oy

Kafa Topu 2 hem masaüstünüzde hem de mobil telefonunuzda oynanmaya hazır harika bir HTML5 oyun!
 
Kafa Topu 2 gibi eğlenceli bir oyunda başka bir oyuncuya karşı futbol oynama şansınız olur. Bu oyunda, ya bir arkadaşınız ya da bilgisayar tarafından kontrol edilen diğer bir oyuncuya karşı futbol oynama şansınız var ve onlardan daha fazla gol atmaya çalışmalısınız. Kafa Topu 2'de zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz futbol kuralları bulunuyor ve bu oyunla bu sporun getirebileceği heyecanların sadece bir kısmını yaşayabilirsiniz. Herhangi bir futbol oyunu gibi, rakibinizden daha fazla gol atmanız gerekiyor ve bu kural Kafa Topu 2'de de geçerli. Ancak, diğer duyduğunuz futbol oyunlarından farklı olarak, bu maçta sadece rakip takımdan başka bir oyuncuyla karşılaşıyorsunuz ve kazanmak istiyorsanız onlardan daha fazla gol atmamız gerekiyor.
 
Tabii ki, oyun sadece iki oyuncu arasında oynandığında kazanmak için tüm sorumluluğu üstlenmelisiniz ve hiçbir takım arkadaşınızın yardımını bekleyemezsiniz. Bu nedenle, ne zaman saldırmak ve ne zaman rakibinizin atışlarına karşı savunma yapmanız gerektiğini karar verirken daha dikkatli olmalısınız. Oyunu kazanmak için rakibinizden daha fazla atış yapmalısınız. Savunma ve hücumu kontrolünüze alarak, Kafa Topu 2, bu ünlü sporun deneyimini kısa ve keyifli bir deneyimde en iyi şekilde sunmaya çalışır, ve bunu her zaman 1001oyun.com.tr'de deneyebilirsiniz. Birçok oyuncu seçeneği arasından seçim yapabilme ve bir arkadaşınıza karşı oynama seçeneğiyle, Kafa Topu 2, özellikle futbolseverler için harika bir oyun olabilir.
 
1001oyun.com.tr'de eğlenceli bir futbol oyunu oynayın ve en fazla gol atanın kim olduğunu görün!
 

Nasıl oynanır?

Head Soccer 2022 sadece bir bilgisayarda oynanabilir. WASD veya ok tuşlarını kullanarak hareket edin ve bir arkadaşınızla oynuyorsanız N veya M tuşlarını veya bilgisayarla oynuyorsanız Z ve X tuşlarını kullanarak şut çekin.