Offroad Adası

Offroad Adası

Offroad Adası
Düğün Pastası Düğün Pastası Sokak Yarışçısı Sokak Yarışçısı Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü Karda Araba Sürme Karda Araba Sürme Elsa Anna'ya Yardım Ediyor Elsa Anna'ya Yardım Ediyor Prenseslerin Peri Modası Prenseslerin Peri Modası Otoban Araba Yarışı Otoban Araba Yarışı Nitro Speed Nitro Speed Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu Şehirler arası Kamyon Sürüşü Şehirler arası Kamyon Sürüşü Okul Otobüsü Sürme Okul Otobüsü Sürme Terör Saldırısı Terör Saldırısı Truck Simulator Truck Simulator Barbie'nin Günlük Kıyafeti Barbie'nin Günlük Kıyafeti Hazelin Daveti Hazelin Daveti Boks Maçı Finali Boks Maçı Finali Prenseslerin Gelinlikleri Prenseslerin Gelinlikleri Zombi Adası: Son Macera Zombi Adası: Son Macera Hamburger Hamburger TikTok Makyajım TikTok Makyajım Tank Savaşı Tank Savaşı Aşk Testi Aşk Testi Gerçek Tır Gerçek Tır Diş Tedavisi Diş Tedavisi Drag Yarışı Drag Yarışı İsyancı Saldırısı İsyancı Saldırısı Basketbol Yıldızları Basketbol Yıldızları Gölge Dövüşçüler Gölge Dövüşçüler Barbie Kış Alışverişinde Barbie Kış Alışverişinde

Offroad Adası

4.67 1859 oy

Offroad Adası, sizi yemyeşil bir orman ortamına götüren heyecan verici bir arazi aracı sürüş oyunudur. Oyunda kamyonlar, ATV'ler ve motosikletler de dahil olmak üzere çok çeşitli araçlar bulunuyor. Gerçek hayattaki offroad yarışının heyecanını doğrudan ekranınıza getirme konusunda mükemmeldir. Keşif noktaları ve heyecan verici görev noktalarıyla dolu geniş bir orman haritasında ilerleyin. Kırmızı nokta görevleriyle para ve kaynak kazanmak, heyecan verici yolculuğunuz için yeni araçlar edinmenizi sağlıyor.

Offroad Adası Nasıl Oynanır?

Offroad Adası'nda keşfedilecek 3 dünya haritası var. Akrobasi merkezli Ormanlardan MuddyHill'in yoğun ormanlarına kadar - Her harita benzersiz araziler ve zorluklar içerir, bu yüzden hepsini keşfettiğinizden emin olun!
 
Araç Galerisi :
Keşfedilecek 3 heyecan verici dünyanın yanı sıra Cherokee'lerden yarış arabalarına ve Hummer'lara kadar muhteşem araçlardan oluşan bir koleksiyon var. Bu muhteşem klasikleri sürebilirsiniz, ancak aynı zamanda dörtlü, SxS, paletli araçlar, bisikletler satın alabilir ve hatta aracınıza bir römork ekleyebilirsiniz. Özel motor koleksiyonu için premium araçlara göz atın.
 
Araç Modifiye :
Bir araç satın aldığınızda kapsamlı modifiye seçeneklerini keşfedeceksiniz. Estetik açıdan ise gövdenin neredeyse her yönünü özelleştirebilir, yeni jant ve lastikler ekleyebilir ve aracınızı yeni renklerle boyayabilirsiniz. Performansı artırmak istiyorsanız ağırlıktan motor gücüne ve vites kutusuna kadar her şeyi değiştirebilir, ardından ayar menüsünden her bileşene ince ayar yapabilirsiniz.
 
Offroad Adası muhteşem grafiklere sahip çok gerçekçi bir oyundur. Tekerlekleriniz yere saplanır ve arabanızı boyayan kir parçacıklarını parçalar. Süspansiyon araziye dinamik olarak tepki verir. Aracınıza farklı davranan, sağlam ve gerçekçi bir sürüş deneyimi yaratan çeşitli araziler vardır.