Otobüs Simülatörü

Otobüs Simülatörü

Otobüs Simülatörü
Çiftlik Çiftlik Noelle'in Diş Tedavisi Noelle'in Diş Tedavisi Drag Yarışı Drag Yarışı Kötü Kahraman Günü Kötü Kahraman Günü Modifiye Araba Yarışı Modifiye Araba Yarışı Emily İle Şükran Günü Emily İle Şükran Günü Drift Oyunu Drift Oyunu Offroad Offroad İçindeki Prensesi Keşfet İçindeki Prensesi Keşfet Kendi Deniz Kızını Yap Kendi Deniz Kızını Yap Klasik Solitaire Klasik Solitaire Canavar Kamyon Yarışı 2 Canavar Kamyon Yarışı 2 Ateş ve Su 5 Ateş ve Su 5 Yalnız Savaşçı Yalnız Savaşçı TikTok Makyajım TikTok Makyajım Mezuniyet Balom Mezuniyet Balom Aurora'nın Kış Kombinleri Aurora'nın Kış Kombinleri Barbie'nin Moda Takvimi Barbie'nin Moda Takvimi Gölge Ninja Gölge Ninja Kampta Eğlence Kampta Eğlence Drift Yarışı Drift Yarışı Subway Surfers Subway Surfers Benim Leziz Pastam Benim Leziz Pastam Kış Modası Şıklığı Kış Modası Şıklığı Balon patlatma ustası Balon patlatma ustası Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü TikTok Prenseslerim TikTok Prenseslerim Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu Dondurmalı Pankeklerim Dondurmalı Pankeklerim Sevimli Kombinlerim Sevimli Kombinlerim

Otobüs Simülatörü

4.67 5997 oy

Otobüs sürme oyunu sevenler için 3D ve modern oyun animasyonlarıyla hazırlanmış park etme ve akrobasi sürüş becerilerinizi gösterebileceğiniz bir otobüs sürüş simülasyon oyunu. Yolcuları istasyonlara taşıyarak ve mevcut bölümü tamamlayarak altın kazanabiliyorsunuz. Sakin olun ve istikrarlı bir şekilde sürün!
 
Şimdi hazırsanız otobüsümüz şoförünü bekliyor. Yolcular hazır ve otobüs durağında bekliyorlar. Otobüs duraklarına giderek yolcuları seçin ve onları gitmek istedikleri noktaya ulaştırın. Onlar ödeyecek, sen de yeni otobüs alacaksın!
 
Otobüs Simülatörü Nasıl Oynanır?
 
Otobüs Hareket: "W,A,S,D"