Otobüs Yarışı

Otobüs Yarışı

Otobüs Yarışı
Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü Jessie'nin Çılgın Saçları Jessie'nin Çılgın Saçları Pizza Pizza Buz Pateni Macerası Buz Pateni Macerası Noelle'in Diş Tedavisi Noelle'in Diş Tedavisi Canavar Kamyon Canavar Kamyon Balon Patlatma Pro Balon Patlatma Pro Balon patlatma Balon patlatma Şeker Patlatma Şeker Patlatma Otoyol Yarışçısı Otoyol Yarışçısı Genç Çiftin Akşam Yemeği Genç Çiftin Akşam Yemeği Prenseslerin Gelinlikleri Prenseslerin Gelinlikleri Okula Dönüş Okula Dönüş Bilardo Bilardo Trafikte Araba sürme 3D Trafikte Araba sürme 3D Kırmızı Top 5 Kırmızı Top 5 Kış Modası Şıklığı Kış Modası Şıklığı Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Şeker Oyunu Şeker Oyunu

Otobüs Yarışı

4.77 6402 oy

Otobüs yarışı oyunu ile şimdiye kadarki en heyecan verici ve yüksek adrenalinli bir otobüs yarışı deneyimine hazır olun. Güçlü motorları olan büyük şehirlerarası otobüslerin direksiyonuna geçin ve bu zorlu yarış pistlerinde gerçek usta şoförlüğünüzü açığa çıkarın ve tartışmasız en iyisi olun! 

Otobüs Yarışı Nasıl Oynanır ?

Otobüs garajında bulunan 5 araç arasından seçim yapabilirsiniz, bazıları güçlü motorlara sahip spor araçlar kadar güçlüdür. Bu nedenle, ağır görünümlü koca otobüsü 100 km/s hıza çıkarabilmek için yarım saat uğraşmanıza gerek kalmayacak. Gaz pedalına bastığınız anda, motorun kırıcı gürültüsü altında anında tepki atılırsınız! Yeni bir pist rekoru kırmak için en kısa sürede belirli bir sayıda tur atın! Keskin virajlarda hızınızı azaltın. Aksi takdirde, kontrolle başa çıkamayabilir ve yoldan çıkabilirsiniz. Ekranın sol alt köşesinde, yarış katılımcılarının gerçek zamanlı konumunu gösterecek olan bir pist haritası bulunuyor. Rakiplerinizin gerisindeyseniz, nitro hızlanmasını etkinleştirerek farkı kapatın ve liderliği alın!