Otobüs Yarışı

Otobüs Yarışı

Otobüs Yarışı
Yarış Arabası Simülatörü Yarış Arabası Simülatörü Mia Evleniyor Mia Evleniyor Şehirde Araba Sürme Şehirde Araba Sürme Ormanları Kurtaralım Ormanları Kurtaralım Dondurmalı Pankeklerim Dondurmalı Pankeklerim Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü Sokak Sürücüsü Sokak Sürücüsü Burçlarla Hashtag Challange Burçlarla Hashtag Challange Kış Modası Şıklığı Kış Modası Şıklığı Uzman Keskin Nişancı Uzman Keskin Nişancı Jessie'nin Çılgın Saçları Jessie'nin Çılgın Saçları Klasik Mahjong Klasik Mahjong Kırmızı Top 5 Kırmızı Top 5 Buggy Ralli Buggy Ralli Gwen'in Hayallerindeki Araba Gwen'in Hayallerindeki Araba Rapunzel'in Tırnakları Rapunzel'in Tırnakları Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Canavar Kamyon Yarışı Canavar Kamyon Yarışı Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Gwen'in Arabasını Temizleyelim Gwen'in Arabasını Temizleyelim Elsa'nın Temizlik Günü Elsa'nın Temizlik Günü Nitro Speed Nitro Speed Boks Yıldızı Boks Yıldızı Futbol Turnuvası Futbol Turnuvası Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Tank Savaşı Tank Savaşı Donut Dükkanı Donut Dükkanı Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie Parıltı Balosu Parıltı Balosu

Otobüs Yarışı

3.77 2575 oy 2575 oynanma

Otobüs yarışı oyunu ile şimdiye kadarki en heyecan verici ve yüksek adrenalinli bir otobüs yarışı deneyimine hazır olun. Güçlü motorları olan büyük şehirlerarası otobüslerin direksiyonuna geçin ve bu zorlu yarış pistlerinde gerçek usta şoförlüğünüzü açığa çıkarın ve tartışmasız en iyisi olun! 

Otobüs Yarışı Nasıl Oynanır ?

Otobüs garajında bulunan 5 araç arasından seçim yapabilirsiniz, bazıları güçlü motorlara sahip spor araçlar kadar güçlüdür. Bu nedenle, ağır görünümlü koca otobüsü 100 km/s hıza çıkarabilmek için yarım saat uğraşmanıza gerek kalmayacak. Gaz pedalına bastığınız anda, motorun kırıcı gürültüsü altında anında tepki atılırsınız! Yeni bir pist rekoru kırmak için en kısa sürede belirli bir sayıda tur atın! Keskin virajlarda hızınızı azaltın. Aksi takdirde, kontrolle başa çıkamayabilir ve yoldan çıkabilirsiniz. Ekranın sol alt köşesinde, yarış katılımcılarının gerçek zamanlı konumunu gösterecek olan bir pist haritası bulunuyor. Rakiplerinizin gerisindeyseniz, nitro hızlanmasını etkinleştirerek farkı kapatın ve liderliği alın!