Şehirler arası Kamyon Sürüşü

Şehirler arası Kamyon Sürüşü

Şehirler arası Kamyon Sürüşü
Tır Sürme Tır Sürme Luna'nın Makyaj Challenge'ı Luna'nın Makyaj Challenge'ı Komando Savaşı Komando Savaşı Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü Taksi Simülatörü Taksi Simülatörü CyberTruck Simulator CyberTruck Simulator Keskin Nişancı 2 Keskin Nişancı 2 Hazel Hayvanları Öğreniyor Hazel Hayvanları Öğreniyor Nitro Speed Nitro Speed Traktör Traktör Satranç Oyunu Satranç Oyunu Şehirde keskin nişancı Şehirde keskin nişancı Petrol Tankeri Petrol Tankeri Enfes Kapkekler Enfes Kapkekler Satranç Satranç Counter Strike Online Counter Strike Online Audrey'in Diş Tedavisi Audrey'in Diş Tedavisi TikTok Challange TikTok Challange Enfes Donutlar Enfes Donutlar Offroad Adası Offroad Adası

Şehirler arası Kamyon Sürüşü

4.77 1788 oy

Şehirler arası Kamyon Sürüşü'nde, arka planda muhteşem buzlarla kaplı dağ sıralarının yer aldığı büyüleyici bir kırsal kasabada nakliye kamyonunuzu yönlendireceğiniz pitoresk bir yolculuğa çıkın; En yüksek puanı elde etmek için para toplayın, barikatlardan kaçın ve becerilerinizi test edin.
 

Şehirler arası Kamyon Sürüşü nasıl oynanır?

Bu sonsuz yolun üç şeridi arasında geçiş yapmak için ok tuşlarını kullanın. Kamyonunuzu dağ geçidinden geçirirken barikatları aşın ve paraları toplayın.
 
Sürüşe devam ettikçe kamyonunuz yavaş yavaş hızlanacaktır. Hala herhangi bir trafik kazasını önleyecek kadar hızlı şerit değiştirebiliyor musunuz?
 
Şehirler arası Kamyon Sürüşü gibi daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun oynayın
Bu oyunu beğendiyseniz bunun gibi diğer tır oyunları kategorimizdeki diğer oyunlarımıza da göz atın.
 
Şehirler arası Kamyon Sürüşü oyununu kim yaptı?
Kırsal Kamyon Sürücüsü MarketJS tarafından üretildi.
 
Şehirler arası Kamyon Sürüşü ilk kez ne zaman piyasaya sürüldü?
 
Bu oyun ilk olarak 15 Nisan 2024'te piyasaya sürüldü.