Squit Dövüş Oyunu

Squit Dövüş Oyunu

Squit Dövüş Oyunu
Trafikte Motor Yarışı Trafikte Motor Yarışı VSCO Kızın Blogu VSCO Kızın Blogu Sarışın Prenses Sarışın Prenses Basketbol Basketbol İsyancı Saldırısı İsyancı Saldırısı Kampta Eğlence Kampta Eğlence Ordu Savaşı Ordu Savaşı Liseli Kızlar Liseli Kızlar Alice'in Dondurma Kamyonu Alice'in Dondurma Kamyonu Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Ariel Hasta Oluyor Ariel Hasta Oluyor Elsa Baloya Gidiyor Elsa Baloya Gidiyor Tır Sürüş Simülatörü Tır Sürüş Simülatörü Moda Yarışması Moda Yarışması Enfes Donutlar Enfes Donutlar Boncuk Dizme Boncuk Dizme Futbol Turnuvası Futbol Turnuvası Balon Patlatma Pro Balon Patlatma Pro Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu Altın Madencisi 2 Altın Madencisi 2 Komando Saldırısı Komando Saldırısı Yuki ve Sihir Dünyası Yuki ve Sihir Dünyası Kafa Topu 2023 Kafa Topu 2023 Acımasız Savaş Acımasız Savaş Çöl Askeri Çöl Askeri Drift Oyunu Drift Oyunu Balon Patlatma HD Balon Patlatma HD Uçak Yarışı Uçak Yarışı Trafikte Araba Yarışı Trafikte Araba Yarışı

Squit Dövüş Oyunu

4.67 4792 oy

Squit Dövüş Oyunun'da işleri bir sonraki seviyeye taşıyın. Popüler Netflix dizisi Squid Game'den uyarlanan bu çevrimiçi oyunda bir heyecan başlamak üzere.
 
 
Ölümcül yarışmanın katılımcılarından biri az önce gardiyanlardan birine meydan okudu. Bu dövüş oyununda düklerinizi ortaya koyun. Kim zirveye çıkacak?
 
Squit Dövüş Oyunu Nasıl Oynanır?
 
Squid Game son baskısındaki bir gardiyan, katılımcılardan birinin karşısına çıktı. Bu mücadeleyi hangisi kazanacak? Öğrenmek için bir arkadaşınıza veya bilgisayara meydan okuyun!
 
Oyun Kontrolleri
Birinci Oyuncu
 
Sola gitmek için A'ya basın.
Sağa gitmek için D'ye basın.
Atlamak için W'YE BASIN.
Yumruk atmak için F tuşuna basın.
Tekme atmak için G'ye basın.
Özel bir saldırı kullanmak için R'YE BASIN.
 
İkinci Oyuncu
 
Sola gitmek için SOL OK tuşuna basın.
Sağa gitmek için SAĞ OK tuşuna basın.
Atlamak için YUKARI OK tuşuna basın.
Yumruk atmak için K'ye basın.
Tekme atmak için L'ye basın.
Özel bir saldırı kullanmak için O tuşuna basın.