Taş Kağıt Makas Oyunu

Taş Kağıt Makas

Taş Kağıt Makas Oyunu
Keskin Nişancı Keskin Nişancı Matematik Matematik Pratik Makyaj Yap Pratik Makyaj Yap Prenses Tasarla Prenses Tasarla Balon Patlatma Gezegenleri Balon Patlatma Gezegenleri Kış Kombinlerim Kış Kombinlerim Aurora'nın Manikürü Aurora'nın Manikürü Balon Patlatma Yarışması Balon Patlatma Yarışması Hamburger Hamburger Çete Kavgası Çete Kavgası Hapisten Kaçış Hapisten Kaçış Rehineleri Kurtar Rehineleri Kurtar Truck Simulator Truck Simulator Yarışçı Yarışçı Amerikan Tırı Sürme Amerikan Tırı Sürme Sniper Savaşı Sniper Savaşı Drift Drift Benim Leziz Pastam Benim Leziz Pastam Silahlı Kuvvetler Silahlı Kuvvetler 2 Kişilik Sokak Dövüşü 2 Kişilik Sokak Dövüşü Prenseslerin Bakım Günü Prenseslerin Bakım Günü Rakçı Prensesler Rakçı Prensesler Yalnız Savaşçı Yalnız Savaşçı Balon Patlatma 2 Balon Patlatma 2 Sneaker Ayakkabılarım Sneaker Ayakkabılarım Düğün Pastası Düğün Pastası Hazelin Daveti Hazelin Daveti Sniper 3D Sniper 3D İrlandalı Savaşçı İrlandalı Savaşçı Sarışın Prenses Sarışın Prenses

Taş Kağıt Makas

4.67 8488 oy

Popüler oyun Taş Kağıt Makas, gerçekçi bir tema ile şimdi canlı olarak oynanabilir haliyle karşınızda. Taş, Kağıt ve Makas olan 3 farklı sembolden birini seçebilirsiniz. Her sembol diğerine üstündür. Rakibin hamlelerini tahmin ederek onu yenebilirsiniz. İlk 3 puana ulaşan oyunu kazanır. Taş Kağıt Makas oyununu yapay zekaya karşı veya 2 OYUNCU oyun modunda bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz!

Taş Kağıt Makas Nasıl Oynanır?

Taş Kağıt Makas Oyunu, iki veya daha fazla oyuncunun el şekillerini kullanarak oynadıkları basit bir strateji oyunudur. Oyuncular, taş, kağıt veya makas şeklinde bir el işareti yaparlar. Taş, makası kırarak yener; makas, kağıdı keserek yener; kağıt, taşı sararak yener. Eğer oyuncular aynı el işaretini yaparsa, oyun berabere biter. Oyun genellikle en iyi üçte iki veya en iyi beşte üç şeklinde oynanır. Taş Kağıt Makas Oyunu, şans ve psikoloji unsurlarını içeren eğlenceli ve kolay bir oyundur.