Tır Sürüş Simülatörü

Tır Sürüş Simülatörü

Tır Sürüş Simülatörü
Çiftlik Çiftlik Trafikte Motor Yarışı Trafikte Motor Yarışı Super Mario Super Mario Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü Kumda motor yarışı Kumda motor yarışı Gwen'in Hayallerindeki Araba Gwen'in Hayallerindeki Araba Kaleci Kaleci Renkli Elbiseler Renkli Elbiseler Donut Dükkanı Donut Dükkanı Kargo Kamyonu Offroad Kargo Kamyonu Offroad Elsa'nın Temizlik Günü Elsa'nın Temizlik Günü Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Drift Yarışı Drift Yarışı Kafa Topu 2 Kafa Topu 2 Çete dövüşçüsü Çete dövüşçüsü Ralli Şampiyonası Ralli Şampiyonası Aurora'nın Tedavisi Aurora'nın Tedavisi Ateş Ve Su 1 Ateş Ve Su 1 Yarışçı Yarışçı Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Düğün Hazırlıklarım Düğün Hazırlıklarım Ceket Modası Ceket Modası Kendi Prensesini Hazırla Kendi Prensesini Hazırla Benim Restoranım Benim Restoranım Luna'nın Makyaj Challenge'ı Luna'nın Makyaj Challenge'ı Rapunzelin DIY Elbisesi Rapunzelin DIY Elbisesi Prensesin Düğün Günü Makyajı Prensesin Düğün Günü Makyajı Serbest Vuruş Serbest Vuruş Supra Drift 2 Supra Drift 2 Gerçek Drift Gerçek Drift

Tır Sürüş Simülatörü

4.67 6359 oy

Oyunun temel amacı, kargonuzu hasarsız ve eksiksiz olarak tüm engelleri aşarak kamyona zarar vermeden varış noktasına ulaşmaktır. Oyunda toplam 4 mod vardır: Zamana Karşı, Kargo Teslimatı, Hayatta Kalma ve Serbest Dolaşım. Her modun kendine has kuralları ve zorlukları vardır. Zamana karşı modunda, oyuncunun parkuru belirli bir süre içinde tamamlaması gerekir. Kargo Teslimatı modu, oyuncunun kargoları kaybetmeden veya kamyona zarar vermeden belirli bir konuma taşımasını gerektirir. Hayatta kalma modu, oyuncunun çarpmadan veya takılmadan mümkün olduğu kadar uzağa gitmesini sağlar. Serbest Dolaşım modu, oyuncunun oyunun açık dünya ortamını herhangi bir özel amaç olmaksızın keşfetmesine olanak tanır. Oyuncu oyunda ilerledikçe ve hak kazandıkça, bunları kamyonunun nüfusunu, şansını ve miktarını artırmak için harcayabilir. Nüfus, kamyonunuzda yaşayan insan sayısını artırır ve bu da size belirli modlarda fayda sağlayabilir. Şans, oyun sırasında değerli eşyaları bulma olasılığını etkiler. Miktar, kamyonunuzun genel kapasitesini artırarak daha fazla yük taşımanıza olanak tanır. Ek olarak oyuncular garajda kamyonları için farklı görünümlerin kilidini açabilirler. Bu görünümler kamyonun görünümünde kozmetik bir değişiklik sunuyor. Genel olarak Tır Sürüş Simülatörü, çeşitli oyun modları ve özelleştirme seçenekleriyle zorlu ve eğlenceli bir kamyon simülasyon deneyimi sunuyor.
 
Oyun özellikleri
- En iyi 3D oyun deneyimi - Size 3D yol oyun deneyiminde kamyon kullanma fırsatı sunar
 
Oynanış İpuçları
- Forklifti gerektiği gibi belirtilen konuma sürün - Forklifti sabit tutun
 
Kontrol
W/ yukarı ok tuşu = hızlanma A/ sol ok tuşu = sola hareket etme S/ sağ ok tuşu = sağa hareket etme D/ aşağı ok tuşu = yavaşlama
 
Oyunu masaüstü bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerde oynayabilir miyim?
Evet elbette. Oyunu bilgisayarınızda ve telefon, tablet gibi mobil cihazlarda oynayabilirsiniz.
 
Ücretsiz Oynayabilir miyim?
Evet, 1001oyun.com.tr'de tüm oyunları çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabilirsiniz. Sayfayı bir Web tarayıcısında (masaüstü, mobil veya tablet) ziyaret edin ve keyfini çıkarın.
 
1001oyun.com.tr'de Araba Oyunlarını ve diğer çevrimiçi oyunları Ücretsiz oynayın, İndirme veya Kurulum Gerekmez. Hemen Oyun Oynayın ve Zamanın Tadını Çıkarın!