Truck Simulator

Truck Simulator

Truck Simulator
Gerçek Tır Gerçek Tır Kankaların Limonata Standı Kankaların Limonata Standı Araba Sürücüsü Araba Sürücüsü Gölge Ninja Gölge Ninja Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Yeni Profil Fotoğrafı Yeni Profil Fotoğrafı Klasik Mahjong Klasik Mahjong Boks Şampiyonu Boks Şampiyonu Arabayı Park Et Arabayı Park Et Drag Yarışı Drag Yarışı Sevimli Kediciğim Sevimli Kediciğim Drama Dolu Düğün Drama Dolu Düğün Pacman Pacman Buz Pateni Buz Pateni Komandolar Savaşı Komandolar Savaşı Popit Popit Tank Savaşı Tank Savaşı Crystal'in Grip Tedavisi Crystal'in Grip Tedavisi Yarışçı Yarışçı Emily İle Şükran Günü Emily İle Şükran Günü Kitap Kurdu Barbie Kitap Kurdu Barbie Diş Tedavisi Diş Tedavisi Sosyal Medya Trendleri Sosyal Medya Trendleri Kargo Kamyonu Offroad Kargo Kamyonu Offroad Basket Yarışması Basket Yarışması GP Motor Yarışı GP Motor Yarışı Kırmızı Halı Stili Kırmızı Halı Stili Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Çete dövüşçüsü Çete dövüşçüsü Yarış Arabaları Yarış Arabaları

Truck Simulator

4.67 1769 oy

Truck Simulator, 40 tonluk bir tır kamyonunu karlı arazide dikkatli bir şekilde sürebileceğiniz bir kış kamyon simülatörü oyunudur.
 
Sürüş yolu engebeli ve zorlu, yollar dar ve inişler ve çıkışlar başka bir zorlukta. Yani burada tüm becerilerinize ve sürüş sırasındaki tüm hislerinize ihtiyaç duyacaksınız. Yol kenarlarında sarı yol işaretleri sayesinde size yol gösterilir, böylece kaybolmazsınız. Başlangıçta rota hala kısadır ancak seviyeler yükseldikçe rota da uzar ve zorlaşır. Elbette virajlara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor!
 
Oyun Kontrolleri: Oyunu WASD veya yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz.
 
Tamamlanan seviye başına, ikinci bir kamyon modeli için kullanabileceğiniz paralar kazanırsınız. İkinci kamyonla da karla kaplı yollarda tüm zorluklarla yüzleşin ve sabırla bitiş çizgisine ulaşın.