Yarışçı : Araba Yarışı

Yarışçı

Yarışçı : Araba Yarışı
Benim Yaz Tatilim Benim Yaz Tatilim Euro Truck Taşıyıcı Euro Truck Taşıyıcı İlkbahar Görünümüm İlkbahar Görünümüm Kendi Deniz Kızını Yap Kendi Deniz Kızını Yap Matematik Matematik Acımasız Savaş Acımasız Savaş Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Bilardo Bilardo Çağlar Boyu Savaş Çağlar Boyu Savaş Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Kafa Topu 2 Kafa Topu 2 Moda Savaşı Moda Savaşı Tarz Savaşları Tarz Savaşları Kargo Kamyonu Offroad Kargo Kamyonu Offroad İki kişilik araba yarışı İki kişilik araba yarışı Mia Evleniyor Mia Evleniyor Çöpadam Ninja Çöpadam Ninja Zombi Adası: Son Macera Zombi Adası: Son Macera Rakçı Prensesler Rakçı Prensesler Karda Araba Sürme Karda Araba Sürme Rehineleri Kurtar Rehineleri Kurtar Klasik Mahjong Klasik Mahjong Uzayda Balon Patlat Uzayda Balon Patlat Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Ralli Yarışı Ralli Yarışı Yalnız Savaşçı Yalnız Savaşçı Audrey'in Moda Tavsiyeleri Audrey'in Moda Tavsiyeleri Drift Oyunu Drift Oyunu Donut Dükkanı Donut Dükkanı Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu

Yarışçı

4.77 8988 oy

Yarışçı : Araba Yarışı, çeşitli konumlardaki kalabalık caddelerde yakınlaştırma yaptığınız heyecan verici bir araba yarışı oyunudur. Yarışçı oyunu sizi gaza basmayı ve rakiplerinize meydan okuma modu da dahil olarak 100'e kadar seviyeyi ve kovalamaca modunda sınırsız seviyeleri aşma fırsatına sahip olacağınız son derece eğlenceli, basit ve bağımlılık yaratan bir yarış oyununa katılmaya davet ediyor! Bitiş çizgisine ilk sırada ve tek bir çizik bile olmadan ulaşmaya hazır mısınız? Trafikten kaçan çeşitli çarpıcı süper arabalarda yüksek hızlarda sürüş yapın. Çeşitli sürüş zorluklarının üstesinden gelin ve en iyi Yarışçı siz olun.

Yarışçı : Araba Yarışı oyunu Nasıl oynanır?

Yarış yolculuğunuza başlayın
Oyunu başlatın ve aksiyona hızla başlayın! Mr. Racer'da çeşitli gösterişli otomobillerde heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan çeşitli oyun modları bulunmaktadır. Bir yarış pilotu olarak kariyerinizi ilerletmek ve seviye atlamak için EXP kazanmak için 5 benzersiz lokasyonda hızla ilerleyin.
 
Oyun modları
Meydan okuma : 
Oyun boyunca ilerlemek için çeşitli zorlukları tamamlayın. Mücadele modunda tamamlanması gereken 100 farklı mücadele var, bu da oyunu taze tutuyor ve tamamlanması zor yeni görevler sunuyor. Zorlukların çoğu zamana dayalıdır. Diğer araçları hızlı bir şekilde sollayarak zamanın bir kısmını geri kazanırsınız.
 
Yarış Modu : 
Yarış modunda birinci olmak için başka bir yarışçıya karşı yarışacaksınız. Hızlı geçişler için herhangi bir bonus yoktur, bu nedenle görevi başarıyla tamamlamak için rakibinizi yenmeye odaklanın.
 
Kovalamaca Modu : 
Takip modunun kilidini açtığınızda keyfini çıkarabileceğiniz sınırsız sayıda kovalamacayı ortaya çıkaracaksınız. Rakibi kovalayın ve onlara usta yarışçının kim olduğunu gösterin!
 
Yeni araçlar satın alma ve Modifiye Modu : 
Oyunda ilerledikçe ve sunulan çeşitli oyun modlarını keşfettikçe yeni araçlar satın almak için para kazanacaksınız. Bazıları inanılmaz derecede hızlı olan çeşitli arabalar var. Bu yeni araçlar yarışlarda rakiplerinizi daha kolay yenmenize yardımcı olacak.
 
Ayrıca araçlarınızı yeni boya işleri, tekerlekler, ışıklar ve tekerlek duruşlarıyla da yükseltebilirsiniz.
 

Yarışçı : Araba Yarışı oyununun Özellikleri : 

Yarış yeteneklerinize meydan okuyacak çeşitli oyun modları
Kilidi açılacak ve pistlere çıkacak 15 süper araba
Çarpıcı 3D grafikler ve gerçekçi aydınlatma
Görüşünüzü 3 farklı kamera açısına değiştirin
5 gerçekçi konum: Tarım Arazisi, Şehir, Dağ Günü, Dağ Gecesi ve Kar
 

Yarışçı : Araba Yarışı oyunu kontrolleri  

W / yukarı ok tuşu = hızlandırın
A / sol ok tuşu = sola dön
D / sağ ok tuşu = sağa dön
S / aşağı ok tuşu = fren
H = boynuz
 

Yarışçı : Araba Yarışı oyununda kaç araba var?

Şu anda süper arabalardan SUV'lara kadar 15 araba var. Tüm arabaların kilidini açın. Bunlara spor arabalardan Cybertruck'a, saatte 400 km'nin üzerinde hıza ulaşan gerçek lüks arabalara kadar, Yarışçı olarak gerçek bir yarış efsanesi olmanız için her şey dahil!