8 Top Bilardo

8 Top Bilardo

8 Top Bilardo
VSCO Kızın Blogu VSCO Kızın Blogu Liseli Kızlar Liseli Kızlar Lezziz Pizzam Lezziz Pizzam Diş Tedavisi Diş Tedavisi Cesur Savaşçı Cesur Savaşçı Sarışın Prenses Sarışın Prenses Temple Run Temple Run Boks Maçı Finali Boks Maçı Finali Hazine Avı Hazine Avı Prenseslerin Peri Modası Prenseslerin Peri Modası Elsa'nın E-Girl Saçları Elsa'nın E-Girl Saçları Stick Merge Stick Merge Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü Sokak Dövüşü 3B Sokak Dövüşü 3B Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Prenseslerin Dünya Turu Prenseslerin Dünya Turu Bembeyaz Bir Parti Bembeyaz Bir Parti Satranç Oyunu Satranç Oyunu Hazelin Banyo Keyfi Hazelin Banyo Keyfi Luna'nın Makyaj Challenge'ı Luna'nın Makyaj Challenge'ı

8 Top Bilardo

4.77 5981 oy

Gerçekçi bir üstten bakış 8 top bilardo oyununda bilardo becerilerinizi geliştirin. 8 Top Bilardo Snooker, tek ve çok oyunculu modları içerir ve gerçek yeteneklerinizi test etmek için eğlenceli zorluklar sunar. Ayrıca gerçek oyun için hazırlık yapmak için pratik modunda zaman geçirebilirsiniz.
 

Bilardo Hakkında

 
Popüler bilardo sporu, bazen cep bilardosu olarak da adlandırılır ve 19. yüzyılda ortaya çıktı. Yıllar içinde piramit bilardo ve 9-top gibi farklı varyantlar tanıtıldı. En bilinen varyant ise 8-top (veya sekiz top) dir, bu oyunu çevrimiçi Pool Clash'te oynayabilirsiniz.
 

8 Top Bilardo Snooker Nasıl Oynanır?

 
Bilardoda, rakibinizin topunu temizlemeden önce kendi tipinizin veya 'takımınızın' toplarını temizlemeniz gerekiyor. Cebinizdeki ilk top, geri kalan oyun için kullanacağınız takımı belirler: çizgili veya düz renkli. Her zaman cebinizden çıkartılacak son top, siyah 8 toptur, bu nedenle onu fazla erken cebinizden çıkartmamaya dikkat edin!
 
Oyunu oynamak için fare veya dokunmatik ekranı kullanın. Istakayı tıklayarak hedef alabilir ve vuruş yapabilirsiniz. Ekranın altında, ıstakanın topa göre yerleşimini bile değiştirebilirsiniz, böylece hile vuruşları yapabilir ve daha hassas hedef alabilirsiniz.
 
Daha fazla ücretsiz çevrimiçi bilardo oyunu oynamak istiyorsanız, zeka oyunlarımıza veya bilardo oyunlarımıza bakmayı unutmayın.
 

8 Top Bilardo Snooker'ı Kim Geliştirdi?

 
Bu çevrimiçi bilardo oyunu, T-Bull S.A. tarafından oluşturuldu.
 

8 Top Bilardo Snooker Ne Zaman Yayınlandı?

 
Bu ücretsiz 8 top simülatör oyunu orijinal olarak 2019'da yayınlandı. Güncellenmiş bir sürümü 2023 Ağustos'unda yayınlandı.