8 Top Bilardo

8 Top Bilardo

8 Top Bilardo
Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie Kızma Birader Kızma Birader Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Hazine Avı Hazine Avı Silahlı Çatışma 3D Silahlı Çatışma 3D Benim Leziz Pastam Benim Leziz Pastam Sarışın Prenses Sarışın Prenses Angela'nın Odası Angela'nın Odası Enfes Donutlar Enfes Donutlar Efsane Sokak Dövüşçüsü Efsane Sokak Dövüşçüsü NeedFor Race NeedFor Race Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Smoothie Yap Smoothie Yap Barbiecore Estetiği Barbiecore Estetiği Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü Çete Kavgası Çete Kavgası Çikolatalı Pizza Çikolatalı Pizza Ateş ve Su 6 Ateş ve Su 6 Alice'in Dondurma Kamyonu Alice'in Dondurma Kamyonu Düğün Pastası Düğün Pastası Gerçek Tır Gerçek Tır Aşk Testi Aşk Testi CyberTruck Simulator CyberTruck Simulator Kankaların Limonata Standı Kankaların Limonata Standı Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Hamburger Hamburger Counter Strike Counter Strike Altın Madencisi Vinç Altın Madencisi Vinç Dövüş Turnuvası Dövüş Turnuvası Pratik Makyaj Yap Pratik Makyaj Yap

8 Top Bilardo

3.77 2490 oy 2490 oynanma

Gerçekçi bir üstten bakış 8 top bilardo oyununda bilardo becerilerinizi geliştirin. 8 Top Bilardo Snooker, tek ve çok oyunculu modları içerir ve gerçek yeteneklerinizi test etmek için eğlenceli zorluklar sunar. Ayrıca gerçek oyun için hazırlık yapmak için pratik modunda zaman geçirebilirsiniz.
 

Bilardo Hakkında

 
Popüler bilardo sporu, bazen cep bilardosu olarak da adlandırılır ve 19. yüzyılda ortaya çıktı. Yıllar içinde piramit bilardo ve 9-top gibi farklı varyantlar tanıtıldı. En bilinen varyant ise 8-top (veya sekiz top) dir, bu oyunu çevrimiçi Pool Clash'te oynayabilirsiniz.
 

8 Top Bilardo Snooker Nasıl Oynanır?

 
Bilardoda, rakibinizin topunu temizlemeden önce kendi tipinizin veya 'takımınızın' toplarını temizlemeniz gerekiyor. Cebinizdeki ilk top, geri kalan oyun için kullanacağınız takımı belirler: çizgili veya düz renkli. Her zaman cebinizden çıkartılacak son top, siyah 8 toptur, bu nedenle onu fazla erken cebinizden çıkartmamaya dikkat edin!
 
Oyunu oynamak için fare veya dokunmatik ekranı kullanın. Istakayı tıklayarak hedef alabilir ve vuruş yapabilirsiniz. Ekranın altında, ıstakanın topa göre yerleşimini bile değiştirebilirsiniz, böylece hile vuruşları yapabilir ve daha hassas hedef alabilirsiniz.
 
Daha fazla ücretsiz çevrimiçi bilardo oyunu oynamak istiyorsanız, zeka oyunlarımıza veya bilardo oyunlarımıza bakmayı unutmayın.
 

8 Top Bilardo Snooker'ı Kim Geliştirdi?

 
Bu çevrimiçi bilardo oyunu, T-Bull S.A. tarafından oluşturuldu.
 

8 Top Bilardo Snooker Ne Zaman Yayınlandı?

 
Bu ücretsiz 8 top simülatör oyunu orijinal olarak 2019'da yayınlandı. Güncellenmiş bir sürümü 2023 Ağustos'unda yayınlandı.