Amiral Battı

Amiral Battı

Amiral Battı
Drift Oyunu Drift Oyunu Tavla Tavla Moda Yarışması Moda Yarışması Gerçek Drift Gerçek Drift Balon Patlatma 2 Balon Patlatma 2 Kankaların Limonata Standı Kankaların Limonata Standı Gerçek motor yarışı Gerçek motor yarışı Ariel Hasta Oluyor Ariel Hasta Oluyor Ormanları Kurtaralım Ormanları Kurtaralım Gwen Temizlik Yapıyor Gwen Temizlik Yapıyor Basketbol Yıldızları Basketbol Yıldızları Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Keskin Nişancı Keskin Nişancı Maskeli Balo Maskeli Balo 18 Tekerlekli Tır 18 Tekerlekli Tır Kitap Kurdu Barbie Kitap Kurdu Barbie Genç Çiftin Akşam Yemeği Genç Çiftin Akşam Yemeği Acımasız Savaş Acımasız Savaş Barbiecore Estetiği Barbiecore Estetiği Uzayda Balon Patlat Uzayda Balon Patlat Klasik Solitaire Klasik Solitaire Bilardo Bilardo Tır Simülatörü Tır Simülatörü Euro Truck Taşıyıcı Euro Truck Taşıyıcı Doktor Hazel Doktor Hazel Moda Savaşı Moda Savaşı Buggy Ralli Buggy Ralli Hazine Avı Hazine Avı Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü Hapisten Kaçış Hapisten Kaçış

Amiral Battı

4.67 2204 oy

Amiral Battı, iki oyuncunun birbirlerinin gemilerini batırmaya çalıştığı klasik bir strateji oyunudur. Oyun, 10x10 kareli bir ızgaradan oluşan iki tahtaya sahiptir. Her oyuncu, tahtasına beş gemi yerleştirir: uçak gemisi (5 kare), savaş gemisi (4 kare), kruvazör (3 kare), denizaltı (3 kare) ve devriye botu (2 kare). Gemiler yatay veya dikey olarak yerleştirilebilir, ancak birbirleriyle veya ızgaranın kenarlarıyla temas edemez.
 

Amiral Battı Nasıl Oynanır?

Oyuncular sırayla rakibin tahtasındaki bir kareyi işaretler ve füze ateşlenir. Eğer kare boşsa atış boşa gider kare beyaz olarak işaretlenir. Eğer kare bir geminin parçasıysa, füze gemiyi vurur ve patlama olur. Oyunun efektleri ve görselleri son derece güzel hazırlanmıştır.  Amiral Battı Oyunu, bir oyuncu rakibinin tüm gemilerini batırana kadar devam eder.  Oyuncular, rakibin gemilerinin yerini tahmin etmek için mantık, hafıza ve şans kullanmalıdır. Amiral Battı oyununda oyuncu rakibinin tüm gemilerini batırdığında oyunu kazanır. İyi şanslar.