Amiral Battı

Amiral Battı

Amiral Battı
Super Racing GT Drag Pro Super Racing GT Drag Pro Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie Komando Komando Yuki ve Sihir Dünyası Yuki ve Sihir Dünyası Barbie'nin Şık Yaz Günü Barbie'nin Şık Yaz Günü Modifiye Araba Yarışı Modifiye Araba Yarışı Lezziz Pizzam Lezziz Pizzam Taş Kağıt Makas Taş Kağıt Makas Düğün Pastası Düğün Pastası Moda Danışmanı Elsa Moda Danışmanı Elsa Prenseslerin Gelinlikleri Prenseslerin Gelinlikleri Kafa Topu 2023 Kafa Topu 2023 Balon Patlatma 2 Balon Patlatma 2 Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 Sevimli Kediciğim Sevimli Kediciğim Silahlı Savaş Silahlı Savaş Satranç Oyunu Satranç Oyunu Euro Truck Taşıyıcı Euro Truck Taşıyıcı Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 Kırmızı Top Kırmızı Top Clawdeen'in Rutini Clawdeen'in Rutini İsyancı Saldırısı İsyancı Saldırısı Harley'in Saçları Harley'in Saçları Pizza Pizza Tank Saldırısı Tank Saldırısı Zombi İstilası Savaşı Zombi İstilası Savaşı Rapunzel'in Tırnakları Rapunzel'in Tırnakları Anna'nın Kış Görünümü Anna'nın Kış Görünümü 2 Kişilik Sokak Dövüşü 2 Kişilik Sokak Dövüşü Mia Evleniyor Mia Evleniyor

Amiral Battı

4.77 3001 oy

Amiral Battı, iki oyuncunun birbirlerinin gemilerini batırmaya çalıştığı klasik bir strateji oyunudur. Oyun, 10x10 kareli bir ızgaradan oluşan iki tahtaya sahiptir. Her oyuncu, tahtasına beş gemi yerleştirir: uçak gemisi (5 kare), savaş gemisi (4 kare), kruvazör (3 kare), denizaltı (3 kare) ve devriye botu (2 kare). Gemiler yatay veya dikey olarak yerleştirilebilir, ancak birbirleriyle veya ızgaranın kenarlarıyla temas edemez.
 

Amiral Battı Nasıl Oynanır?

Oyuncular sırayla rakibin tahtasındaki bir kareyi işaretler ve füze ateşlenir. Eğer kare boşsa atış boşa gider kare beyaz olarak işaretlenir. Eğer kare bir geminin parçasıysa, füze gemiyi vurur ve patlama olur. Oyunun efektleri ve görselleri son derece güzel hazırlanmıştır.  Amiral Battı Oyunu, bir oyuncu rakibinin tüm gemilerini batırana kadar devam eder.  Oyuncular, rakibin gemilerinin yerini tahmin etmek için mantık, hafıza ve şans kullanmalıdır. Amiral Battı oyununda oyuncu rakibinin tüm gemilerini batırdığında oyunu kazanır. İyi şanslar.