Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak

Ateş ve Su 2

Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak
Audrey'in Harika Saçları Audrey'in Harika Saçları Kafa Topu Kafa Topu Fantastik Moda Defilesi Fantastik Moda Defilesi Taş Kağıt Makas Taş Kağıt Makas İsyancı Saldırısı İsyancı Saldırısı BFFlerin Trend Kombinleri BFFlerin Trend Kombinleri Silahlı Savaş Silahlı Savaş Hayatta Kal Hayatta Kal Kedi Mia'nın Güzel Evi Kedi Mia'nın Güzel Evi Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri Ateş Ve Su 3 Ateş Ve Su 3 Bilardo Bilardo Komando Savaşı Komando Savaşı Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Asker Barbie Asker Barbie Amanda'nın Yaz Saçları Amanda'nın Yaz Saçları Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Yemek Şefi Yemek Şefi Drama Dolu Düğün Drama Dolu Düğün Yılbaşı Makyajım Yılbaşı Makyajım Mahjong Mahjong TikTok Prenseslerim TikTok Prenseslerim Efsane Sokak Dövüşçüsü Efsane Sokak Dövüşçüsü Gerçek Sokak Yarışı Gerçek Sokak Yarışı Mumya Prenses Cleo Mumya Prenses Cleo Futbol Efsaneleri 2021 Futbol Efsaneleri 2021 Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Komando Komando Ormanları Kurtaralım Ormanları Kurtaralım Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü

Ateş ve Su 2

4.67 75146 oy

Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak, iki kişilik bir macera oyunudur. Bu oyunda, Ateş Erkek ve Su Kız, Işıklı Tapınak'ın gizemlerini çözmek için işbirliği yapmalıdır. Ateş Çocuk, ateş havuzlarından geçebilir, ancak suya dokunursa ölür. Su Kız ise su havuzlarından geçebilir, ancak ateşe dokunursa ölür. Ayrıca, yeşil zehirli havuzlardan da kaçınmalıdırlar. Oyunda, her bölümde farklı renkli ışıklarla karşılaşırlar. Bu ışıklar, ortamın rengini değiştirir ve yeni yollar açar. Ateş Çocuk ve Su Kız, ışıkları doğru şekilde kullanarak çıkış kapısına ulaşmalıdır. Oyunu tek başınıza veya arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Ateş ve Su 2 Nasıl Oynanır?

Ateş Çocuk'u yön tuşlarıyla, Su Kız'ı ise W,A,S,D tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak, hem eğlenceli hem de zorlayıcı bir oyun. Beceri ve zeka gerektiren bu oyunda, iyi eğlenceler!

Ateş ve Su 2 için İpuçları ve Püf Noktalar Nelerdir?

  • Ateş oyunda kırmızı elmasları toplayabiliyor. Su ise mavi elmasları toplayabilir. 
  • Yeşil renkli yapışkan, hem Ateş'e hem de Su'ya zarar verebilir. Uzak durmanızda fayda var. 
  • Butonlar üzerinde değilseniz çalışmayacaktır. Kahramanlarımızdan biri butonun üzerinde kalırken diğeri hareket edip alana girmelidir. 

Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı oynamanın faydaları nelerdir?

Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı oyunu eğlence değil, aynı zamanda labirentler sayesinde oyuncunun problem çözebilme kabiliyetini geliştirmesine olanak sağlar. Oyunda engelleri aşabilmek için Ateş ve Su karakterlerini kontrol ederken bir ekip çalışması gerekiyor bu da size birlikte çalışma ve strateji kurmanızı teşvik eder. Aynı zamanda oyunun ücretsiz olması ve herkes için erişilebilirdir. Bugün macera sizi Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı dünyasında bekliyor!