Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak

Ateş ve Su 2

Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak
Aurora'nın Tedavisi Aurora'nın Tedavisi Sarışın Prenses Sarışın Prenses Barbie'nin Moda Takvimi Barbie'nin Moda Takvimi Otoyol Yarışçısı Otoyol Yarışçısı Çağlar Boyu Savaş Çağlar Boyu Savaş Çete Kavgası Çete Kavgası Bilardo Bilardo 4x4 Araba 4x4 Araba Barbie'nin Bebeği Oluyor Barbie'nin Bebeği Oluyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Barbie okula başlıyor Barbie okula başlıyor Trafikte Araba Yarışı Trafikte Araba Yarışı Barbie'nin Şık Yaz Günü Barbie'nin Şık Yaz Günü Bahar Düğünü Bahar Düğünü Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşçüsü Dama Dama Tank Savaşları Tank Savaşları Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü Şeker Patlatma Şeker Patlatma Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu Silahlı Savaş Silahlı Savaş Gerçek Uçak Pilotu Gerçek Uçak Pilotu Altın Madencisi Vinç Altın Madencisi Vinç Canavar Kamyon Yarışı Canavar Kamyon Yarışı Sniper 3D Sniper 3D Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Gerçek Tır Gerçek Tır Zombi İstilası Savaşı Zombi İstilası Savaşı Enfes Kapkekler Enfes Kapkekler Yeni Profil Fotoğrafı Yeni Profil Fotoğrafı

Ateş ve Su 2

3.77 28951 oy 28951 oynanma

Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak, iki kişilik bir macera oyunudur. Bu oyunda, Ateş Erkek ve Su Kız, Işıklı Tapınak'ın gizemlerini çözmek için işbirliği yapmalıdır. Ateş Çocuk, ateş havuzlarından geçebilir, ancak suya dokunursa ölür. Su Kız ise su havuzlarından geçebilir, ancak ateşe dokunursa ölür. Ayrıca, yeşil zehirli havuzlardan da kaçınmalıdırlar. Oyunda, her bölümde farklı renkli ışıklarla karşılaşırlar. Bu ışıklar, ortamın rengini değiştirir ve yeni yollar açar. Ateş Çocuk ve Su Kız, ışıkları doğru şekilde kullanarak çıkış kapısına ulaşmalıdır. Oyunu tek başınıza veya arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Ateş ve Su 2 Nasıl Oynanır?

Ateş Çocuk'u yön tuşlarıyla, Su Kız'ı ise W,A,S,D tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak, hem eğlenceli hem de zorlayıcı bir oyun. Beceri ve zeka gerektiren bu oyunda, iyi eğlenceler!

Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı oynamanın faydaları nelerdir?

Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı oyunu eğlence değil, aynı zamanda labirentler sayesinde oyuncunun problem çözebilme kabiliyetini geliştirmesine olanak sağlar. Oyunda engelleri aşabilmek için Ateş ve Su karakterlerini kontrol ederken bir ekip çalışması gerekiyor bu da size birlikte çalışma ve strateji kurmanızı teşvik eder. Aynı zamanda oyunun ücretsiz olması ve herkes için erişilebilirdir. Bugün macera sizi Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı dünyasında bekliyor!