Ateş ve Su 5 : Elementler

Ateş ve Su 5

Ateş ve Su 5 : Elementler
Sokak Yarışçısı Sokak Yarışçısı Benim Yılbaşı Partim Benim Yılbaşı Partim İki kişilik araba yarışı İki kişilik araba yarışı Among Us Among Us Gerçek Drift Gerçek Drift Kampta Eğlence Kampta Eğlence Süper Araba Yarışı Süper Araba Yarışı Mafya Mafya Yuki ve Sihir Dünyası Yuki ve Sihir Dünyası Gölge Ninja Gölge Ninja Çikolatalı Pizza Çikolatalı Pizza Minecraft Minecraft Çöl Askeri Çöl Askeri Balon Patlatma Yarışması Balon Patlatma Yarışması Otobüs sürme Otobüs sürme Benim Leziz Pastam Benim Leziz Pastam Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü Bowling Bowling Çöpadam Ninja Çöpadam Ninja Şeker Oyunu Şeker Oyunu Tavla Tavla Kargo Kamyonu Offroad Kargo Kamyonu Offroad İrlandalı Savaşçı İrlandalı Savaşçı Prenseslerin Peri Modası Prenseslerin Peri Modası Gerçek Tır Gerçek Tır Altın Madencisi Altın Madencisi CyberTruck Simulator CyberTruck Simulator Ceket Modası Ceket Modası Çağlar Boyu Savaş Çağlar Boyu Savaş Nitro Speed Nitro Speed

Ateş ve Su 5

4.67 27883 oy

İki birbirinden maceracı kardeş Ateş ve Su ile element tapınaklarını keşfetmeye var mısınız? Gizemleri çözün, zamanınız tükenmeden elmasları toplayın ve tapınağı geçtiğiniz her seviyeyle daha fazla keşfedin. Ateş, orman, buz, ışık, rüzgar ve kristal tapınaklarına girin ve tapınakları keşfederek Ateş ve Su'ya bu yepyeni maceralarında eşlik edin.

Ateş ve Su 5 : Elementler oyunu nasıl oynanır?

Ateş ve Su 5 : Elementler de en sevdiğimiz karakterler ile heyecan verici bir maceraya atılın: Bu oyunda amacımız her iki karakterimizi de güvenli ve sağlam bir şekilde çıkışa ulaşmalarını sağlamaktır. Unutmayın, ateş ve su birbirine karışmaz fakat oyundaki yeşil madde ikisi içinde büyük tehdit olur. Ateş Çocuk'u ok tuşlarıyla, Su Kız'ı ise WASD tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Kapıları açmak için çeşitli kollar var aynı zamanda platformda yer değiştiren taşları kullanmak için mor düğmeler bulunuyor. Her karakterin elementine karşılık gelen elmasları toplayın.Tek başınıza oynayın, her iki karakteri de kontrol edin, veya sevdiğiniz bir arkadaşınız ile iki kişilik oynayın ve işbirliği yapmanın deneyimini yaşayın.