Counter Strike Online

Counter Strike Online

Counter Strike Online
Tır Sürme Tır Sürme Satranç Satranç Uzman Keskin Nişancı Uzman Keskin Nişancı Futbol Turnuvası Futbol Turnuvası Barbie'nin Moda Takvimi Barbie'nin Moda Takvimi Balon patlatma Balon patlatma Doktor Hazel Doktor Hazel Şeker Oyunu Şeker Oyunu Drama Dolu Düğün Drama Dolu Düğün Rengarenk Bir Meydan Okuma Rengarenk Bir Meydan Okuma Cesur Savaşçı Cesur Savaşçı Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Minecraft Minecraft Modacı Makyajı Modacı Makyajı Komando Komando Kankaların Limonata Standı Kankaların Limonata Standı Buggy Ralli Buggy Ralli Barbie'nin Kot Modası Barbie'nin Kot Modası Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 Anna'nın Alışverişi Anna'nın Alışverişi

Counter Strike Online

4.77 21727 oy

Counter Terrorist oyunu, çevrimiçi bir fps oyunudur ve tüm silah ve savaş becerilerinizi test edecek. Teröristlere karşı Counter Swat ekibi olarak savaşın, kritik darbe savaşı oyununda terörist bombayı etkisiz hale getirin. Arkadaşlarınızla savaşın, ekibinizi oluşturun ve bireysel liderlik tablosunda becerilerinizi gösterin. Bir turnuva düzenleyeceğiz. Hadi oyuna katılın! Arkadaşlarınızı arayın ve onları göreve davet edin, lider olmak için savaş alanına girin.

Özellikler:

* Oyunda 22 cs haritası bulunmaktadır.
* Modelleri ve menüyü, lobby arayüzünü değiştirdik.
* Yeni silahlar ekledik: tabancalar, alt makineler, ağır makineler, keskin nişancı tüfekleri, awp.
* Bomba imha, Takım ölüm maçı ve Ölüm maçı modlarını ekledik. Yeni modlar ekleyeceğiz :)
* Oyunda video kayıt sistemi bulunmaktadır. Oyun oynanış videonuzu kaydedebilir ve YouTube, Facebook gibi platformlarda paylaşabilirsiniz.
* Kaliteli modern grafikler
* En popüler silahlar: Desert eagle, AWP, Bıçak, M4a1, mp5 vb.
* Benzersiz Sesler ve Müzikler