Silah Oyunları

Terör Kampı Operasyonu Terör Kampı Operasyonu Komando Komando Komando Savaşı Komando Savaşı İsyancı Saldırısı İsyancı Saldırısı Terör Saldırısı Terör Saldırısı Ordu Savaşı Ordu Savaşı Keskin Nişancı Savaşı Keskin Nişancı Savaşı Tank Tank Şehirde keskin nişancı Şehirde keskin nişancı Counter Strike Counter Strike Silahlı Kuvvetler Silahlı Kuvvetler Özel Komando Özel Komando Suikastçı Keskin Nişancı Suikastçı Keskin Nişancı Keskin Nişancı Keskin Nişancı Zombi Adası: Son Macera Zombi Adası: Son Macera World of War Tanks World of War Tanks Zombi İstilası Savaşı Zombi İstilası Savaşı
Silah Oyunları - 1001 Oyun Hakkında

Silah Oyunları - 1001 Oyun

Silah oyunlarında düşman peşinizde, mermiler az ve sağlık sayacı sıfıra yakın çok heyecan verici oyunlar vardır. Erkek çocuklarından yetişkinlere tüm yaş gruplarına hitap eden birbirinden güzel oyunları demo halinde bulabileceksiniz. Oyuna başladığınız an düşman karşısında canlarınız çok daha değerli olacak, bir sonraki tedarik kutusuna mı gideceksiniz, yoksa zamansız bir mezara mı gireceksiniz? Bu tamamiyle zekanıza ve oyun becerinize bağlı. Kategorideki savaş oyunlarından veya diğer acımasız oyunlardan herhangi birini oynarken kendinizi bulabileceğiniz aksiyon dolu durumlardan sadece bir tanesidir.

Ölümcül ormanlardan devasa arenalara kadar konumlarda geçen keskin nişancı oyunlarında silahları avlayın ve köşelerin arkasına geçin. Dünyanın kaderinin tehlikede olduğu heyecan verici görevlere başlayabilir ya da silah kullanarak nişan al ve ateş et oyunlarında yeteneklerinizi test edebilirsiniz. Av oyunlarında büyük bir kupa kazanabilecek misiniz kendi potansiyelinizi keşfedin. Ücretsiz çevrimiçi oyunlarda kendinizi çatışma içinde bulacaksınız ve heyecan hiç bitmeyecek.

Aksiyon dolu keskin nişancı oyunlarımızı oynarken ellerinizin ve sinirlerinizin kontrol altında olması önemlidir. Savaş oyunlarında birçok farklı yerde heyecan verici görevlere çıkacaksınız. Çatışma karşısında hedeflerinizi alt edebilir misiniz, kendinizi sınamanın tam zamanı.

Gangsterlere, düşman askerlerine ve diğer birçok düşmana karşı savaşlarda korkusuz suikastçılara ve cesur sniper gruplarına katılın. Zeki savaş oyunlarında kendinizi düşman hatlarının çok gerisindeki çatılara veya ağaçlara tünemiş bulabilirsiniz, en iyi sniper olarak acemi avına çıkabilirsiniz. Onları gözünüze aldığınızda, tetiği çekmenin zamanı geldi.

Hedeflerinizin çoğu savaşmaktan korkmuyor. Bu heyecan verici ve tamamen ücretsiz çevrimiçi oyunlarda avcıda olmak sizin eliniz de av olmakta. Kıyamet sonrası dünyalarda ölümcül düellolara katılın ya da Dünya'yı toza çevirmek isteyen uzaylıları avlamak için uzaya çıkın. Çok oyunculu oyunlarda diğer oyuncularla işbirliği yapabilir veya tek başınıza karşı koyabilirsiniz! Tüm bunlar ve daha fazlası bu harika çevrimiçi oyun koleksiyonunda sizi bekliyor.