Basketbol Basketbol Canavar Kamyon Yarışı 2 Canavar Kamyon Yarışı 2 Red Ball Red Ball Sarışın Prenses Sarışın Prenses Okulun Yeni Kızı Okulun Yeni Kızı Zor Boks Zor Boks Araba Yarışı Şampiyonası Araba Yarışı Şampiyonası Sniper 3D Sniper 3D Boncuk Dizme Boncuk Dizme Gwen'in Arabasını Temizleyelim Gwen'in Arabasını Temizleyelim Efsane Dövüşçüler Efsane Dövüşçüler Keskin Nişancı Savaşçı Keskin Nişancı Savaşçı Angela'nın Odası Angela'nın Odası Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Benim Leziz Pastam Benim Leziz Pastam Soğuk Hava Kombinleri Soğuk Hava Kombinleri Winterella Winterella Elsa'nın Temizlik Günü Elsa'nın Temizlik Günü Kimyayı Dengeleyelim Kimyayı Dengeleyelim Balon patlatma Balon patlatma Suikastçı Keskin Nişancı Suikastçı Keskin Nişancı Kafa Topu Kafa Topu Crystal'in Pastanesi Crystal'in Pastanesi Kumda motor yarışı Kumda motor yarışı Taş Kağıt Makas Taş Kağıt Makas Popit Popit Gerçek Drift 2 Gerçek Drift 2 Harley'in Saçları Harley'in Saçları Barbie'nin Bahar Alerjisi Barbie'nin Bahar Alerjisi Penaltı Oyunu Penaltı Oyunu

Mafya

3.77 1448 oy 1448 oynanma

Büyük şehir, bir sürü para kazanabileceğiniz ancak size pahalıya mal olabilecek bir yer! Belki de hayatınızı kaybedersiniz! Mafia Oyunu'nda güçlü bir mafya lideri mi olacaksınız, yoksa sıradan bir suçlu mu?
 
Bu mafya oyununda, küçük bir çete sizi istila etmeye kararlı! Size tabancadan motosiklet testeresine kadar her şeyle saldıracaklar. Onlara av tüfeği ile kimin patron olduğunu gösterin. Onları erken mezara gönderdiğiniz her biri için kullanabileceğiniz daha havalı silahlar ve diğer şeyler satın almak için madeni paralar kazanacaksınız. İyi şanslar. Ona ihtiyacın olacak, dostum!
 
Mafya Oyunu Nasıl Oynanır?
 
Mafya Oyunu, kule savunma oyunlarında bulabileceğiniz gibi seviyeler içeren bir aksiyon oyunudur. Amacınız, koruyucu bir bariyeri yarıp geçmeye kararlı bir düşman grubundan turf'ünüzü korumaktır. Bu sırada av tüfeği gibi silahlarla saldırıda bulunursunuz.
 
Oyun Kontrolleri
SİLAHINIZI Kullanmak için FAREYİ KULLANIN.
ATEŞ Etmek İçin SOL TIKLAYIN.
 
İpuçları ve Püf Noktalar
Av tüfeğinin doğruluğu, hedefinize daha yakın odaklandığınızda artar.
Testeresi olan düşmanlar, size daha yakın olduklarında beklerseniz daha fazla hasar alır.
Nişancılar çok ölümcüldür. Onları mümkün olan en kısa sürede devirin.