Prenses Tasarla Prenses Tasarla Gerçek Uçak Pilotu Gerçek Uçak Pilotu Otoyol Yarışçısı Otoyol Yarışçısı Offroad Araba Sürme Offroad Araba Sürme Acımasız Savaş Acımasız Savaş Barbie'nin Moda Takvimi Barbie'nin Moda Takvimi Ceket Modası Ceket Modası Canavar Kamyon Offroad Canavar Kamyon Offroad Deniz Kızı Pet Shop Deniz Kızı Pet Shop Satranç Oyunu Satranç Oyunu Taş Eşleştirme Taş Eşleştirme Araba Yarışı Araba Yarışı Amanda'nın Kuaförü Amanda'nın Kuaförü NeedFor Race NeedFor Race Klasik Mahjong Klasik Mahjong Kırmızı Top Kırmızı Top Tarz Savaşları Tarz Savaşları İlkbahar Görünümüm İlkbahar Görünümüm Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Amanda'nın Tedavisi Amanda'nın Tedavisi Balon Patlatma Ücretsiz Balon Patlatma Ücretsiz Kargo Kamyonu Simülatörü Kargo Kamyonu Simülatörü Angela'nın Odası Angela'nın Odası Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Benim Leziz Pastam Benim Leziz Pastam Trafikte Araba Yarışı Trafikte Araba Yarışı Tır Sürme Tır Sürme Barbie'nin Bebeği Oluyor Barbie'nin Bebeği Oluyor Serbest Vuruş Serbest Vuruş Karda Araba Sürme Karda Araba Sürme

Mafya

4.77 3576 oy

Büyük şehir, bir sürü para kazanabileceğiniz ancak size pahalıya mal olabilecek bir yer! Belki de hayatınızı kaybedersiniz! Mafia Oyunu'nda güçlü bir mafya lideri mi olacaksınız, yoksa sıradan bir suçlu mu?
 
Bu mafya oyununda, küçük bir çete sizi istila etmeye kararlı! Size tabancadan motosiklet testeresine kadar her şeyle saldıracaklar. Onlara av tüfeği ile kimin patron olduğunu gösterin. Onları erken mezara gönderdiğiniz her biri için kullanabileceğiniz daha havalı silahlar ve diğer şeyler satın almak için madeni paralar kazanacaksınız. İyi şanslar. Ona ihtiyacın olacak, dostum!
 
Mafya Oyunu Nasıl Oynanır?
 
Mafya Oyunu, kule savunma oyunlarında bulabileceğiniz gibi seviyeler içeren bir aksiyon oyunudur. Amacınız, koruyucu bir bariyeri yarıp geçmeye kararlı bir düşman grubundan turf'ünüzü korumaktır. Bu sırada av tüfeği gibi silahlarla saldırıda bulunursunuz.
 
Oyun Kontrolleri
SİLAHINIZI Kullanmak için FAREYİ KULLANIN.
ATEŞ Etmek İçin SOL TIKLAYIN.
 
İpuçları ve Püf Noktalar
Av tüfeğinin doğruluğu, hedefinize daha yakın odaklandığınızda artar.
Testeresi olan düşmanlar, size daha yakın olduklarında beklerseniz daha fazla hasar alır.
Nişancılar çok ölümcüldür. Onları mümkün olan en kısa sürede devirin.