Pasta Oyunları
Crystal'in Pastanesi Crystal'in Pastanesi Düğün Pastası Düğün Pastası Enfes Donutlar Enfes Donutlar Benim Leziz Pastam Benim Leziz Pastam Tatlı Ve Süslü Cupcakeler Tatlı Ve Süslü Cupcakeler
Pasta Oyunları - 1001 Oyun Hakkında

Pasta Oyunları - 1001 Oyun

Pasta oyunu pasta şefi olduğunuz ve tatlıları süslediğiniz eğlenceli bir yemek pişirme simülasyonudur. Oynamaya başlamak için oyun kurallarını okumanız yeterlidir. Oldukça eğlenceli ve aşçılık merakı olan çocuklar için renkli kek ve pastaların yapımını içerir. Oyun menüsü pasta tasarımı sunar. Herhangi birini seçin ve süsleme yapmaya başlayın. Panelde rengi ayarlayın ve ardından bir mutfak aksesuarları kullanarak krema ile şekiller çizin. Ardından, pastayı figürler ile süsleyin. Yemek yapmayı seviyorsanız, oyunu başlatın ve deneyimli bir şefle doğum günü pastası yapmaya başlayın. Doğum günü pastası yaş gününde en önemli tatlı olarak kabul edilir. Yeni yaşına giren kişiye iyi şanslar getirmeli, bu nedenle hazırlanmasına çok dikkat edilmelidir.

En gösterişli pastayı pişirmek için oyunda kendinizi gerçek bir mutfak dehası olarak gösterin. Birkaç aşamada büyük bir tatlı hazırlamak için çok çalışın ve oyundaki yeteneğinizi kullanın. Aşçı size ne yapacağınızı ve hangi sırayla yapacağınızı söyleyecektir. Bu yüzden tek yapmanız gereken tekrar etmeye devam etmek.

Bu popüler oyunlar sizi doğum günü pastalarının tasarımıyla emanet edilen mutfak uzmanı olmaya davet ediyor. Ancak bu konuma gelebilmek için şefin seveceği lezzetli bir kek ve eşsiz bir pasta yaratmanız gerekiyor. Oyunda size sağlanan çok çeşitli şekerleme ürünleriyle tatlıyı süsleyin. İnanılmaz lezzetli tatlı yaratan ve süsleyen gerçek bir şekerlemeci gibi hissetmek ister misiniz? O zaman bu ücretsiz oyunlarda tatlı konusunda ustalaşmaya davetlisiniz.

Pasta oyunları arasından ilginizi çeken oyunu bulup giriş yapın. Başlamak için beğendiğiniz renge tıklayarak uygun kekleri seçin. Ardından üst kaplamayı seçin, çikolata, karamel, krema veya sevdiğiniz herhangi bir lezzeti pasta üstüne uygulayın. Bu süslemelerin yardımıyla her durum için güzel ve lezzetli ikramlar yaratabilirsiniz.