Temizlik Oyunları
Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Gwen Temizlik Yapıyor Gwen Temizlik Yapıyor Angela'nın Odası Angela'nın Odası Jessie'nin Dondurma Kamyonu Jessie'nin Dondurma Kamyonu Marinette ve Moana'nın Yurt Odası Marinette ve Moana'nın Yurt Odası Kedi Mia'nın Güzel Evi Kedi Mia'nın Güzel Evi Benim Restoranım Benim Restoranım Elsa'nın Temizlik Günü Elsa'nın Temizlik Günü Gwen'in Arabasını Temizleyelim Gwen'in Arabasını Temizleyelim Okul Temizliği Okul Temizliği
Temizlik Oyunları - 1001 Oyun Hakkında

Temizlik Oyunları - 1001 Oyun

Çocukların oda temizliği konusunda teşvik edilmesi için yetişkinler ne sıklıkla benzeri görülmemiş numaralara başvurmak zorunda kalıyor az çok bilirsiniz. Temizlik oyunları, göz açıp kapayıncaya kadar paspaslamayı ve dağınık şeyleri toplamayı eğlenceli ve heyecan verici bir aktiviteye dönüştürebildikleri için sizi sonsuz karmaşaya katlanmak zorunda kalmaktan kurtaracak.

Evi temiz ve düzenli tutan ve bunun sonucunda yakışıklı bir prensin kalbini kazanan Sindirella'nın hikayesini hepimiz hatırlıyoruz. Kızlar için yumuşak ve göze batmayan bir biçimde temizlik oyunları, temizlik sevgisini aşılayacak ve sonuç olarak kesinlikle gerçek hayata aktarılacaktır.

Temizlik oyunlarında bonuslar için veya sadece hız için çeşitli görevleri tamamlamanız gerekecek ve sadece zaman aralığını karşılamak değil, aynı zamanda doğru eylem sırasını takip etmek de önemlidir. Örneğin: kıyafetleri renklerine göre ayırma, mutfak bölümünde kirli bulaşıkları bulaşık makinesine yükleme veya kıyafetleri ütüleyip dolap içine düzgün şekilde asma gibi birden çok görev yer almaktadır. Çamur, toz, küf ve daha fazlası gibi her türlü pisliği bulacaksınız, her şeyi düzeltmeniz ve ev içini rüya evlerine dönüştürmeniz gerekecek.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli iç tasarım mutfak temizliği oda temizliği gibi seçenekler var ve oyundaki detaylara gösterilen özen de oyun oynayanı adeta oyuna kitleyecek. Kızlar için temizlik oyunları, küçük çocuğunuza temizlik ve düzenden gerçek zevk almayı ve elde edilen sonucu uzun süre korumayı öğretecektir. Temizlik, kendi evinizde rahat ve konforlu bir eğlence için ana faktörlerden biridir, bu nedenle oyundaki temizliği daha sonraya bırakmayın, şimdi başlayın!

Ev büyük karmaşalı, bu durumda odaları temiz ve düzenli tutmak dolap içlerini katlayıp ütülemek için oyunda görev alan karaktere biraz yardım etmeniz gerekecek. Odaları süpürmeye ve tüm pislikleri temizlemeye başlamadan önce etrafa saçılan tüm eşyaları toplayıp uygun yerlerine koyarak seviye atlayacak, para, hediye ya da puan kazanacaksınız.