Bebek Oyunları
Hazel Hayvanları Öğreniyor Hazel Hayvanları Öğreniyor Hazel İle Şekilleri Öğrenelim Hazel İle Şekilleri Öğrenelim Hazelin Banyo Keyfi Hazelin Banyo Keyfi Doktor Hazel Doktor Hazel Hazelin Daveti Hazelin Daveti
Bebek Oyunları - 1001 Oyun Hakkında

Bebek Oyunları - 1001 Oyun

Son zamanların en çok tercih edilen oyun kahramanı Hazel Bebek. Yıldızı hızla parlayan bu oyun kahramanı ebeveynlerin gözünün arkada kalmamasını sağlıyor.

Bebek oyunları nedir?

Bebek oyunları, belli yaş grubu aralığındaki çocukların oynadıkları eğitici ve öğretici oyunların tamamına verilen isimdir. Son zamanlarda en çok tercih edilenbebek oyunları arasında Hazel Bebek var. Bunun sebebi ise çocuklarımız bebek bakma oyunu oynarken hem eğleniyor hem de öğreniyor. Öğrenme kısmı eğlenme kısmından daha ağır bastığı için annelerin de bebek giydirme oyunlarında ilk tercihi bu oyun oluyor. Anne bebek ilişkileri arasında iki tarafında en sevdiği ve en çok tercih ettiği bebek bakma oyunları Hazel Bebek ve maceraları.

Oyunlar aile yaşamını baz alıyor.Eğlencenin altında öğreticilikte olmasıyla beraber Hazel, anne bebek ilişkisini gözler önüne seriyor. Çocukların en çok tercih ettiği bebek giydirme oyunları Hazel’le daha anlamlı bir hale geliyor. Sebebine gelince çünkü çocuğunuz hem oynuyor hem öğreniyor.

Aile yaşantısı, kardeş sevgisi, bebek bakımı gibi konuları işleyen oyunda, yapılan hangi davranışın iyi sonuçlar getireceğini veya yapılmaması gereken herhangi bir davranış hakkında çocuğumuza bilgiler sunuyor. Oyunu oynarken yardımcı olduğunuzda Hazel gülüyor ve mutlu oluyor. Tabi bunun tam tersi durumlarda ise onu mutlu etmediğiniz takdirde oyun sona eriyor. Hazel’in bebek bakımı ile ilgili birden fazla oyunu bulunmaktadır.

Çok sevdiğinize emin olduğumuz bu oyunları sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve rahatlıkla oynayabilirsiniz.