Macera Oyunları
Temple Run Temple Run Subway Surfers Subway Surfers Tren Simülatorü Tren Simülatorü Konuşan Kedi Konuşan Kedi Ninja Clash Heroes Ninja Clash Heroes FNAF FNAF Among Us Among Us Red Ball Red Ball Sonic Sonic Gerçek Uçak Pilotu Gerçek Uçak Pilotu Minecraft Oyna Minecraft Oyna Merdiven Yarışı Merdiven Yarışı Süper Macera Süper Macera Süper Mario 2 Süper Mario 2 Basketbol Basketbol Altın Madencisi Altın Madencisi Altın Madencisi Vinç Altın Madencisi Vinç Super Mario Super Mario Gölge Ninja Gölge Ninja Hapisten Kaçış Hapisten Kaçış Çöpadam Ninja Çöpadam Ninja Minecraft Minecraft
Macera Oyunları Hakkında

Macera Oyunları

Aksiyon, macera, video oyunlarının en ilginç türlerinden biridir: size ilgi çekici karakterler, dinamik savaşlar ve orta derecede zor bulmacalarla aksiyon dolu ve olaylı bir aksiyon oyununun içinde hissetme fırsatı verir. Bu kategoride 2 kişilik oyunlar daha çok tercih edilir.  İlgi gören oyunlardan bir olan Ateş ve Su oyunu tüm bölümlerini olabildiğince hızlı tamamlamak için birlikte çalışmanız gerekiyor. Tüm elmasları toplamaya çalışın. Tapınaklar, ormanlar ve çok daha fazlası gibi farklı ortamlarda bir maceraya atılın. Ancak yol boyunca tehlikelere dikkat edin. Her şeyden önce, karakterler birbirlerinin elmaslarını alamazlar. İkincisi, bazı su birikintileri çok sağlıklı değildir, sonunda onlara labirentlerde nasıl rehberlik edeceğinizi düşünmeli ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde bitiş noktasına ulaşmalısınız. Ateş ve Su oyununda mümkün olan en yüksek rütbeyi elde etmek için çok hızlı olmanız gerekecek.

Survivor oyununda yine Macera, oyun endüstrisindeki en ilginç türlerden biridir çünkü size bir bilgisayar kahramanının macerasını kendiniz deneyimleme fırsatı verir. Bu, keşfedilmesi ilginç olan farklı yerleri ve sıra dışı yerleri ortaya çıkaran bir keşif türüdür.  Online olarak oynanan ücretsiz macera oyunları, hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlencelidir. 2 kişilik ve gruplar halinde oynanır. Hayatta kal oyunları gibi ücretsiz ve online oyunlar oynamaya başladığınızda, vazgeçemeyeceksiniz.

Survivor ya da tercih edilen vb oyunlar ücretsiz çevrimiçi macera oyunları sürekli olarak güncellenir. Böylece çocuklar, parkta ve sahilde ve özellikle tatilde güvenli ve emniyetli bir şekilde oyun oynamanın keyfini çıkarabilecekler. Hayatta kal gibi inanılmaz 2 oyunculu oyunların her birinin sonuna gelmek için bir arkadaşınızla takım kurmaktan çekinmeyin.