Minecraft Oyna

Minecraft Oyna

Minecraft Oyna
Süper Macera Süper Macera Otoyol Yarışı Otoyol Yarışı Yemek Şefi Yemek Şefi Moda Savaşı Moda Savaşı Özel Kuvvetler Keskin Nişancı Özel Kuvvetler Keskin Nişancı Wheely Ve Uzaylılar Wheely Ve Uzaylılar Otoyol Yarışçısı Otoyol Yarışçısı Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü Düğün Hazırlıklarım Düğün Hazırlıklarım Ünlülerin lüks dünyası Ünlülerin lüks dünyası Araba Yarışı Araba Yarışı Otoban Yarışı Otoban Yarışı Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu Keskin Nişancı 2 Keskin Nişancı 2 Enfes Kapkekler Enfes Kapkekler Alice'in Dondurma Kamyonu Alice'in Dondurma Kamyonu Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Counter Strike Counter Strike Gerçek Tır Gerçek Tır Burçlarla Hashtag Challange Burçlarla Hashtag Challange

Minecraft Oyna

4.77 29997 oy

Minecraft Oyunu Nasıl Oynanır ?

Minecraft oyunu yön tuşları, "SPACE" boşluk bırakma tuşu, 1-9 arası rakamlar, "T" ve "C" tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla haritada dolaşmak için hareket edebilirsiniz. SPACE yani boşluk tuşuyla zıplayabilirsiniz. Mouse un yani farenin sol tıklama tuşuyla blokları kırabilir, sağ tuşuyla ise istediğiniz yere blok yerleştirebilirsiniz. C tuşu ile ise etrafa ağaç yerleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri aynı şekilde cep telefonları yada tabletlerde oynarken ekranda alt kısmında ve sağ tarafında bulunan butonlara tıklayarak yapabilirsiniz. Ekranda hangi malzemeden ne kadar topladığınızı görebilirsiniz.

Burada sahip olduğunuz tüm malzemeleri kullanarak kale yada ev gibi yapılar yapabilirsiniz. İnşa etmek için mouse un yani farenin sağ tuşuna tıklayarak yapabilirsiniz. 1 ile 9 arasındaki rakamlar ile de malzeme seçimi yapabiliyorsunuz. T tuşu ile topladığınız malzemeyi meydana doğru atabiliyorsunuz. CTRL + S yaparak oyunu kaydedebilirsiniz. Böylece daha sonra kaldığınız yerden tekrar minecraft oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz. Suyun içine düşmemeye dikkat edin. Eğer suyun içinde uzun süre kalırsanız boğularak ölüyorsunuz. İyi oyunlar.