Minecraft Oyna

Minecraft Oyna

Minecraft Oyna
Ateş ve Su 6 Ateş ve Su 6 Tır Sürme Tır Sürme Trafikte Araba sürme Trafikte Araba sürme Çete Kavgası Çete Kavgası Rapunzel'in Tırnakları Rapunzel'in Tırnakları Luna'nın Makyaj Challenge'ı Luna'nın Makyaj Challenge'ı Zombi Görevi 3 Zombi Görevi 3 Kozmik Kombinlerim Kozmik Kombinlerim Süper Boks Dövüşü Süper Boks Dövüşü Popit Popit Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Gölge Dövüşçüler Gölge Dövüşçüler Counter Strike Online Counter Strike Online Kötü Kahraman Günü Kötü Kahraman Günü Ceket Modası Ceket Modası Gerçek Tır Gerçek Tır Kendi Prensesini Hazırla Kendi Prensesini Hazırla Anna'nın Kış Görünümü Anna'nın Kış Görünümü Petrol Tankeri Petrol Tankeri Şehirde Araba Sürme Şehirde Araba Sürme Barbie'nin Pembe Dünyası Barbie'nin Pembe Dünyası Tank Taşıyıcısı Tank Taşıyıcısı Ambulansa Yol Aç Ambulansa Yol Aç Ormanları Kurtaralım Ormanları Kurtaralım Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Barbie'nin Yatakta Kahvaltısı Canavar Kamyon Yarışı Canavar Kamyon Yarışı Prensesin Düğünü Prensesin Düğünü 4x4 Araba 4x4 Araba Çöp Adam Çöp Adam Counter Strike Counter Strike

Minecraft Oyna

3.77 20821 oy 20821 oynanma

Minecraft Oyunu Nasıl Oynanır ?

Minecraft oyunu yön tuşları, "SPACE" boşluk bırakma tuşu, 1-9 arası rakamlar, "T" ve "C" tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla haritada dolaşmak için hareket edebilirsiniz. SPACE yani boşluk tuşuyla zıplayabilirsiniz. Mouse un yani farenin sol tıklama tuşuyla blokları kırabilir, sağ tuşuyla ise istediğiniz yere blok yerleştirebilirsiniz. C tuşu ile ise etrafa ağaç yerleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri aynı şekilde cep telefonları yada tabletlerde oynarken ekranda alt kısmında ve sağ tarafında bulunan butonlara tıklayarak yapabilirsiniz. Ekranda hangi malzemeden ne kadar topladığınızı görebilirsiniz.

Burada sahip olduğunuz tüm malzemeleri kullanarak kale yada ev gibi yapılar yapabilirsiniz. İnşa etmek için mouse un yani farenin sağ tuşuna tıklayarak yapabilirsiniz. 1 ile 9 arasındaki rakamlar ile de malzeme seçimi yapabiliyorsunuz. T tuşu ile topladığınız malzemeyi meydana doğru atabiliyorsunuz. CTRL + S yaparak oyunu kaydedebilirsiniz. Böylece daha sonra kaldığınız yerden tekrar minecraft oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz. Suyun içine düşmemeye dikkat edin. Eğer suyun içinde uzun süre kalırsanız boğularak ölüyorsunuz. İyi oyunlar.