Silahlı Savaş Silahlı Savaş Efsane Dövüşçüler Efsane Dövüşçüler Cesur Savaşçı Cesur Savaşçı Penaltı Oyunu Penaltı Oyunu Kış Modası Şıklığı Kış Modası Şıklığı Özel Kuvvetler Keskin Nişancı Özel Kuvvetler Keskin Nişancı Elsa'nın Tırnakları Elsa'nın Tırnakları Gwen Temizlik Yapıyor Gwen Temizlik Yapıyor Silahlı Çatışma 3D Silahlı Çatışma 3D Basketbol Yıldızları Basketbol Yıldızları Basket Yarışması Basket Yarışması Yemek Şefi Yemek Şefi Formula 1 Formula 1 Kitap Kurdu Barbie Kitap Kurdu Barbie Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Serbest Vuruş Serbest Vuruş Canavar Kamyon Offroad Canavar Kamyon Offroad Barbie Elementler Prensesi Barbie Elementler Prensesi Boks Maçı Finali Boks Maçı Finali Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü

Red Ball

4.77 9533 oy

Red Ball 4, klasik zıplayan kırmızı top platform oyunlarına benzeyen bir oyun. Göreviniz, 40 benzersiz bölümde, macera dolu ve zorlu seviyedeki tüm bölümleri başarıyla tamamlamak. Engellerden sıçrayarak kaçının ve heyecan verici, benzersiz ve birbirinden zorlu seviyeleri geçebilmek için bazı bölümleri birkaç defa oynamanız gerekebilir. Bu, en iyi macera türü zıplama top oyunlarından biridir.

Red Ball Nasıl Oynanır?

Yolda bazı yerlerde bulunan tuzak testerelere değmeden dikkatli bir şekilde geçin ve etap sonundaki varış bayrağına ulaşın. Tüm bölümde toplamanız gereken hedef yıldız sayısını toplamalısınız yoksa kapı açılmaz. Aynı şekilde paraları toplayıp puan kazanın. Topladığımız bu paralar ile kırmızı topunuz Red Ball ı güçlendirerek sonraki bölümde daha güçlü olun ve varışa daha kolay ulaşın.