Tavla Tavla Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Ünlülerin lüks dünyası Ünlülerin lüks dünyası 2 Kişilik Sokak Dövüşü 2 Kişilik Sokak Dövüşü Altın Madencisi 2 Altın Madencisi 2 Gerçek Tır Gerçek Tır Barbie Kış Alışverişinde Barbie Kış Alışverişinde Suikastçı Keskin Nişancı Suikastçı Keskin Nişancı Süper Macera Süper Macera Moda Savaşı Moda Savaşı Zor Boks Zor Boks Boks Yıldızı Boks Yıldızı Basket Yarışması Basket Yarışması Kafa Topu 2 Kafa Topu 2 Kargo Kamyonu Simülatörü Kargo Kamyonu Simülatörü Futbol Turnuvası Futbol Turnuvası Lezziz Pizzam Lezziz Pizzam Gölge Dövüşçüler Gölge Dövüşçüler Altın Madencisi Altın Madencisi Renkli Elbiseler Renkli Elbiseler Counter Strike Online Counter Strike Online Doğum Günü Pastası Yap Doğum Günü Pastası Yap Motocross Motor Simülatörü Motocross Motor Simülatörü Ateş Ve Su 3 Ateş Ve Su 3 Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 Kötü Kızı Güzelleştir Kötü Kızı Güzelleştir Uzayda Balon Patlat Uzayda Balon Patlat Dağ Operasyonu Dağ Operasyonu Kendi Deniz Kızını Yap Kendi Deniz Kızını Yap Trafikte Araba Yarışı Trafikte Araba Yarışı

Red Ball

3.77 3863 oy 3863 oynanma

Red Ball 4, klasik zıplayan kırmızı top platform oyunlarına benzeyen bir oyun. Göreviniz, 40 benzersiz bölümde, macera dolu ve zorlu seviyedeki tüm bölümleri başarıyla tamamlamak. Engellerden sıçrayarak kaçının ve heyecan verici, benzersiz ve birbirinden zorlu seviyeleri geçebilmek için bazı bölümleri birkaç defa oynamanız gerekebilir. Bu, en iyi macera türü zıplama top oyunlarından biridir.

Red Ball Nasıl Oynanır?

Yolda bazı yerlerde bulunan tuzak testerelere değmeden dikkatli bir şekilde geçin ve etap sonundaki varış bayrağına ulaşın. Tüm bölümde toplamanız gereken hedef yıldız sayısını toplamalısınız yoksa kapı açılmaz. Aynı şekilde paraları toplayıp puan kazanın. Topladığımız bu paralar ile kırmızı topunuz Red Ball ı güçlendirerek sonraki bölümde daha güçlü olun ve varışa daha kolay ulaşın.