Ameliyat Oyunları
Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Süper Barbieye İlk Yardım Süper Barbieye İlk Yardım Audrey'in Diş Tedavisi Audrey'in Diş Tedavisi Ariel'in Alerjisi Ariel'in Alerjisi Barbie'nin Bahar Alerjisi Barbie'nin Bahar Alerjisi Noelle'in Diş Tedavisi Noelle'in Diş Tedavisi Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Aurora'nın Tedavisi Aurora'nın Tedavisi Amanda'nın Tedavisi Amanda'nın Tedavisi Diş Tedavisi Diş Tedavisi Ariel Hasta Oluyor Ariel Hasta Oluyor Crystal'in Grip Tedavisi Crystal'in Grip Tedavisi
Ameliyat Oyunları Hakkında

Ameliyat Oyunları

Ameliyat oyunları, bir çok çocuğu ve genci sağlık konusunda bilgilendirmek amacıyla, uzmanların önerileri doğrultusunda tasarlanmıştır. Bu oyun sayesinde sağlık sektörüne de olan ilgi artmaya devam ediyor. Üstelik uzman görüşleri de ameliyat oyunlarının, çocukları sağlık sektörüne olan hayranlıklarını da tetiklediğini vurguluyor.

Ameliyat oyunları diğer eğitici oyunlara nazaran  oldukça fazla eğitici ve öğreticidir. Çünkü bu oyunda yer alan doktor, hemşire ve hasta kategorisi bir çok çocuğun zihnini daha iyi kullanabilmesine olanak sağlıyor. Kalp ameliyatından, estetik ameliyatına kadar, tıp dünyasında yer alan bir çok  eğitici unsur bu oyunda yer almaktadır. Böylece daha küçük yaşlarda sağlık eğitimi alan çocukların da tıp alanına olan ilgisi, gün geçtikçe artarak, bir çok çocuk da bu mesleğe yönlenmektedir.

Çocuk gelişimi, daha küçük yaşlarda desteklendiği taktirde çok daha bilinçli bireyler de gelecekte yer almaktadır. Neden ve sonuç ilişkili odaklı oyunlar, çocukların zihinlerini daha iyi kullanabilmeleri için mutlaka gereklidir. Günümüzde ise bunu desteklemek için onlarca eğitici oyunlar bulunmaktadır. Bunlar arasında oldukça yararlı olan ve en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki ameliyat oyunlarıdır. Bu oyun, çocuklar üzerinde olumlu sonuçlar doğurarak, yanlış bilgilerin zevkli bir şekilde öğrenilmesini sağlamaktadır. Her bilinçli anne baba gibi siz de bu oyunu satın alarak, çocuğunuzun duygu ve düşüncelerini destekleye bilirsiniz.