Super Mario

Super Mario

Super Mario
Elsa'nın Mağazası Elsa'nın Mağazası Elsa'nın Temizlik Günü Elsa'nın Temizlik Günü Yarış Arabaları Yarış Arabaları Ordu Savaşı Ordu Savaşı GP Motor Yarışı GP Motor Yarışı Zombi Adası: Son Macera Zombi Adası: Son Macera Yalnız Savaşçı Yalnız Savaşçı Genç Çiftin Akşam Yemeği Genç Çiftin Akşam Yemeği Kırmızı Top 5 Kırmızı Top 5 Acımasız Savaş Acımasız Savaş Pratik Makyaj Yap Pratik Makyaj Yap Donut Dükkanı Donut Dükkanı Buggy Ralli Buggy Ralli Hapisten Kaçış Hapisten Kaçış Kampta Eğlence Kampta Eğlence Terör Saldırısı Terör Saldırısı Boks Maçı Finali Boks Maçı Finali Doktorluk Macerası Doktorluk Macerası Kırmızı Halı Stili Kırmızı Halı Stili Ateş Ve Su 1 Ateş Ve Su 1 Şehirde Araba Sürme Şehirde Araba Sürme Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu İlkbahar Görünümüm İlkbahar Görünümüm Balon patlatma Balon patlatma Askeri Saldırı Savaşı Askeri Saldırı Savaşı Amanda'nın Kuaförü Amanda'nın Kuaförü Gwen'in Arabasını Temizleyelim Gwen'in Arabasını Temizleyelim Kimyayı Dengeleyelim Kimyayı Dengeleyelim Barbie'nin Manikürü Barbie'nin Manikürü Boncuk Dizme Boncuk Dizme

Super Mario

3.77 3857 oy 3857 oynanma

Super Mario oyunu, her yaş için uygun olan klasik bir platform oyunudur. Oyunda, Mario adlı bir tesisatçıyı yönlendirerek çeşitli seviyeleri geçmeniz gerekiyor. Yol boyunca mantar, çiçek, yıldız gibi güçlendiricileri toplayarak Mario'nun yeteneklerini artırabilirsiniz. Ayrıca düşmanları zıplayarak veya ateş topları fırlatarak alt edebilirsiniz.

 
Oyunu oynamak için klavyenizin yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yön tuşları ile Mario'yu sağa veya sola hareket ettirebilir, yukarı yön tuşu ile de zıplayabilirsiniz. Bazı güçlendiricileri aldığınızda boşluk tuşu ile ateş topları da fırlatabilirsiniz. Oyunun amacı, her seviyenin sonunda bulunan bayrağa ulaşmaktır. Bayrağa ne kadar yüksekten ulaşırsanız o kadar fazla puan kazanırsınız.