Super Mario

Super Mario

Super Mario
Ateş Ve Su 1 Ateş Ve Su 1 Balon Patlatma 2 Balon Patlatma 2 Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü Petrol Tankeri Kamyonu Sürüşü Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Ateş ve Su 6 Ateş ve Su 6 Barbie'nin Şık Yaz Günü Barbie'nin Şık Yaz Günü Okul Temizliği Okul Temizliği TikTok Makyajım TikTok Makyajım İlkbahar Görünümüm İlkbahar Görünümüm Counter Strike Counter Strike Mafya Mafya Kartları eşleştir Kartları eşleştir Prenseslerin Dünya Turu Prenseslerin Dünya Turu Benim Restoranım Benim Restoranım Nitro Speed Nitro Speed Superbike Superbike Alice'in Dondurma Kamyonu Alice'in Dondurma Kamyonu Suikastçı Keskin Nişancı Suikastçı Keskin Nişancı Zombi Görevi 3 Zombi Görevi 3 Ambulansa Yol Aç Ambulansa Yol Aç Basketbol Basketbol Özel Kuvvetler Keskin Nişancı Özel Kuvvetler Keskin Nişancı Okula Dönüş Okula Dönüş Uzayda Balon Patlat Uzayda Balon Patlat Tır Sürüş Simülatörü Tır Sürüş Simülatörü Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Komando Savaşı Komando Savaşı F1 F1 Kimyayı Dengeleyelim Kimyayı Dengeleyelim Çete dövüşçüsü Çete dövüşçüsü

Super Mario

4.67 5753 oy

Super Mario oyunu, her yaş için uygun olan klasik bir platform oyunudur. Oyunda, Mario adlı bir tesisatçıyı yönlendirerek çeşitli seviyeleri geçmeniz gerekiyor. Yol boyunca mantar, çiçek, yıldız gibi güçlendiricileri toplayarak Mario'nun yeteneklerini artırabilirsiniz. Ayrıca düşmanları zıplayarak veya ateş topları fırlatarak alt edebilirsiniz.

 
Oyunu oynamak için klavyenizin yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yön tuşları ile Mario'yu sağa veya sola hareket ettirebilir, yukarı yön tuşu ile de zıplayabilirsiniz. Bazı güçlendiricileri aldığınızda boşluk tuşu ile ateş topları da fırlatabilirsiniz. Oyunun amacı, her seviyenin sonunda bulunan bayrağa ulaşmaktır. Bayrağa ne kadar yüksekten ulaşırsanız o kadar fazla puan kazanırsınız.