Silahlı Çatışma

Silahlı Çatışma

Silahlı Çatışma
Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü Gwen Temizlik Yapıyor Gwen Temizlik Yapıyor Tren Simülatorü Tren Simülatorü Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar 2 Kişilik Sokak Dövüşü 2 Kişilik Sokak Dövüşü Tır Sürme Tır Sürme Counter Strike Online Counter Strike Online Barbie'nin Değişimi Barbie'nin Değişimi Jessie'nin Çılgın Saçları Jessie'nin Çılgın Saçları Mafya Mafya Liseli Kızlar Liseli Kızlar Barbie okula başlıyor Barbie okula başlıyor Parıltı Balosu Parıltı Balosu Winterella Winterella Clawdeen'in Rutini Clawdeen'in Rutini Moda Danışmanı Elsa Moda Danışmanı Elsa Stick Merge Stick Merge Kahraman Yarışçı Kahraman Yarışçı World of War Tanks World of War Tanks Prensesin Düğünü Prensesin Düğünü Çöp Adam Çöp Adam Yarışçı Yarışçı Ateş Ve Su 3 Ateş Ve Su 3 Barbie'nin Pembe Dünyası Barbie'nin Pembe Dünyası Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Canavar Kamyon Yarışı 2 Canavar Kamyon Yarışı 2 Yılbaşı Makyajım Yılbaşı Makyajım Efsane Dövüşçüler Efsane Dövüşçüler Red Ball Red Ball

Silahlı Çatışma

4.77 540 oy

Destansı savaşlara hazırlanın! Silahlı Çatışmada, birden fazla oyun modu seçeneğiyle çeşitli oyun haritalarında düşman kuvvetleriyle savaşacağınız 3 boyutlu bir aksiyon oyunudur. Sekiz benzersiz silahtan oluşan teçhizatınızı emrinize amade olarak düzenleyin.
 
Ekibinizin yanında veya diğer herkese karşı şiddetli rakipleriniz arasında hayatta kalmaya çalışın. Üstelik bu birinci şahıs nişancı oyununda ilerledikçe cephaneliğinizi susturucularla veya silah nişangahlarıyla özelleştirebilirsiniz!
 
WASD veya Ok Tuşları: Hareket Ettir
Sola Shift: Çalıştır
Boşluk tuşu: Kaydırma
Sayı Tuşları: Silahları Değiştir
Sol Fare Düğmesi: Ateş
Sağ Fare Tuşu: Nişan Al
E veya F: Etkileşime Geçin / Bir Silah Alın
G: Dinamit At
H: MedKit'i kullanın
T: Sohbet
L: İmleç Kilidini Aç / Kapat
C: Çömelme
N: Puan Tablosunu Göster
ESC: Duraklat

Silahlı Çatışma Nasıl Oynanır?

Bu çatışma oyununda herhangi bir çevrimiçi savaşa katılmadan önce Ekipmanlar bölümünden ekipmanınızı düzenlemeye başlayın.
Bu bölümde kilidini açabileceğiniz her türden sekiz silah var. Micro Mac-10 veya R840'ı seçebilirsiniz. İsterseniz SKS'yi seçebilirsiniz.
Bu sekiz seçenekle iki farklı teçhizatla herhangi bir savaşa girmekte özgürsünüz. Silahlarınızı aldıktan sonra yoğun savaşlara hazırsınız!
"Savaş" butonuna tıklayarak savaş alanına hızlı bir şekilde girebilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyun modunu seçin ve "Onayla ve Oyna"ya dokunun.
Hangi yolu seçerseniz seçin, bu çok oyunculu oyunda asıl amacınız hayatta kalmaktır!

Bayrağı Ele Geçirmek mi, Bombayı Etkisizleştirmek mi?

Silahlı çatışma size 5 oyun modu sunuyor. Ve her modun farklı bir amacı vardır. Takım Ölüm Maçı modunda takımınızla birlikte düşmanlara karşı mücadele edeceksiniz. Free For All modunda ayakta kalan son asker olmaya çalışacaksınız.