Sniper 3D

Sniper 3D

Sniper 3D
Mia Evleniyor Mia Evleniyor Kırmızı Top 5 Kırmızı Top 5 Tavla Tavla Tır Simülatörü Tır Simülatörü Tank Taşıyıcısı Tank Taşıyıcısı Klasik Solitaire Klasik Solitaire Boks Maçı Finali Boks Maçı Finali CyberTruck Simulator CyberTruck Simulator Ateş ve Su 6 Ateş ve Su 6 Okula Dönüş Okula Dönüş Özel Komando Özel Komando Karda Araba Sürme Karda Araba Sürme VSCO Kızın Blogu VSCO Kızın Blogu Kırmızı Halı Stili Kırmızı Halı Stili Komando Komando Traktör Traktör Rengarenk Bir Meydan Okuma Rengarenk Bir Meydan Okuma Gerçek Sokak Yarışı Gerçek Sokak Yarışı Kampta Eğlence Kampta Eğlence Crystal'in Grip Tedavisi Crystal'in Grip Tedavisi Kolej Macerası Kolej Macerası Süper Boks Dövüşü Süper Boks Dövüşü GP Motor Yarışı GP Motor Yarışı F1 F1 Taş Kağıt Makas Taş Kağıt Makas Ateş Ve Su 3 Ateş Ve Su 3 Hazelin Banyo Keyfi Hazelin Banyo Keyfi Basketbol Basketbol Gerçek motor yarışı Gerçek motor yarışı Rapunzel'in Tatlı Kedisi Rapunzel'in Tatlı Kedisi

Sniper 3D

3.77 4106 oy 4106 oynanma

Sniper 3D'de keskin nişancı olarak bir dizi yoğun görevle karşı karşıya kalacaksınız. Bu zorlu keskin nişancı oyununda tüm hedeflerinizi ortadan kaldırabilir misiniz?
 
Bu birinci şahıs nişancı oyununda (FPS) hataya yer yok. Üstelik hedeflerinizi hızlı bir şekilde görüş alanınıza almanız gerekiyor çünkü uzun süre hareketsiz kalmayacaklar! Hedefinizi artı işaretine almak için tüfek dürbünü kullanın ve dikkatlice nişan alın. Kesin olun, çünkü etraftaki masum insanlara zarar vermekten kaçınmalısınız!
 
Sniper 3D'yi nasıl oynarsınız?
Sniper 3D, elit bir keskin nişancı rolünü üstlendiğiniz çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Her seviyede para toplamak için belirli hedefleri yok etmeniz gerekecek. Kazandığınız parayı görevler arasında silahlarınızı ve becerilerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.
 
Oyun Kontrolleri
Tuş takımı
 
Yakınlaştırmak için W BASIN
Uzaklaştırmak için S tuşuna basın
Fare
 
Nişan almak için FAREYİ HAREKET ETTİRİN
Ateş etmek için SOL TIKLAMA
Kapsamınızı kullanmak için SAĞ TIKLAYIN