Sniper 3D

Sniper 3D

Sniper 3D
Harley'in Saçları Harley'in Saçları Komando Komando Barbie'nin Kot Modası Barbie'nin Kot Modası Kötü Kızı Güzelleştir Kötü Kızı Güzelleştir Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 NeedFor Race NeedFor Race Yeni Profil Fotoğrafı Yeni Profil Fotoğrafı Ormanları Kurtaralım Ormanları Kurtaralım Doktor Hazel Doktor Hazel Altın Madencisi Vinç Altın Madencisi Vinç Buz Pateni Buz Pateni Dama Dama Prenseslerin Gelinlikleri Prenseslerin Gelinlikleri Canavar Kamyon Canavar Kamyon Drama Dolu Düğün Drama Dolu Düğün Efsane Sokak Dövüşçüsü Efsane Sokak Dövüşçüsü Liseli Kızlar Liseli Kızlar Barbie'nin Bebeği Oluyor Barbie'nin Bebeği Oluyor Tır Sürüş Simülatörü Tır Sürüş Simülatörü Prenseslerin Sosyal Medya Macerası Prenseslerin Sosyal Medya Macerası

Sniper 3D

4.77 6145 oy

Sniper 3D'de keskin nişancı olarak bir dizi yoğun görevle karşı karşıya kalacaksınız. Bu zorlu keskin nişancı oyununda tüm hedeflerinizi ortadan kaldırabilir misiniz?
 
Bu birinci şahıs nişancı oyununda (FPS) hataya yer yok. Üstelik hedeflerinizi hızlı bir şekilde görüş alanınıza almanız gerekiyor çünkü uzun süre hareketsiz kalmayacaklar! Hedefinizi artı işaretine almak için tüfek dürbünü kullanın ve dikkatlice nişan alın. Kesin olun, çünkü etraftaki masum insanlara zarar vermekten kaçınmalısınız!
 
Sniper 3D'yi nasıl oynarsınız?
Sniper 3D, elit bir keskin nişancı rolünü üstlendiğiniz çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Her seviyede para toplamak için belirli hedefleri yok etmeniz gerekecek. Kazandığınız parayı görevler arasında silahlarınızı ve becerilerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.
 
Oyun Kontrolleri
Tuş takımı
 
Yakınlaştırmak için W BASIN
Uzaklaştırmak için S tuşuna basın
Fare
 
Nişan almak için FAREYİ HAREKET ETTİRİN
Ateş etmek için SOL TIKLAMA
Kapsamınızı kullanmak için SAĞ TIKLAYIN