Sniper Elite

Sniper Elite

Sniper Elite
Balon Patlatma HD Balon Patlatma HD Red Ball Red Ball TikTok Prenseslerim TikTok Prenseslerim Kumda motor yarışı Kumda motor yarışı Super Racing GT Drag Pro Super Racing GT Drag Pro Aşk Testi Aşk Testi Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri Kampta Eğlence Kampta Eğlence Moda Yarışması Moda Yarışması Buz Pateni Macerası Buz Pateni Macerası Silahlı Kuvvetler Silahlı Kuvvetler Kırmızı Top 5 Kırmızı Top 5 Kamyon Simülatörü Kamyon Simülatörü Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Bebek Tinker Bell'e İlk Yardım Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie Ok Atma Ok Atma Gerçek Drift 2 Gerçek Drift 2 Altın Madencisi Vinç Altın Madencisi Vinç Gerçek Uçak Pilotu Gerçek Uçak Pilotu Angela'nın Odası Angela'nın Odası Alışveriş Zamanı Alışveriş Zamanı Popit Popit Düğün Pastası Düğün Pastası İrlandalı Savaşçı İrlandalı Savaşçı Elsa'nın Temizlik Günü Elsa'nın Temizlik Günü 18 Tekerlekli Tır 18 Tekerlekli Tır Barbie'nin Değişimi Barbie'nin Değişimi Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Prensesin Düğün Günü Makyajı Prensesin Düğün Günü Makyajı Futbol Turnuvası Futbol Turnuvası

Sniper Elite

4.67 2403 oy

Çok gerçekçi bir silah ve savaş oyunu deneyimlemeye hazırsınız. Sniper Elite 3D, 3 boyutlu bir internet oyunudur. Keskin nişancı kuvvetlerinde elit bir asker olarak oynayacaksınız veiçinCtrF InteractEsciçin zor görevleri yerine getirmelisiniz. İşi tamamlama şansınızı kaybetmemek için tüm aşamalarda talimatları izleyin ve bulunmamaya dikkat edin.
 
En heyecan verici ve aksiyon dolu atış oyunuyla şimdiye kadarki en iyi 3D keskin nişancı deneyiminin keyfini çıkarmaya hazırlanın! Sniper 3D, sizi ölümcül bir suikastçının hayatına sürükleyen nihai ücretsiz silah oyunudur. Kendinizi yüksek yoğunluklu çevrimdışı görevlere bırakın ve bu adrenalin dolu keskin nişancı deneyiminde atış yeteneklerinizi test edin. Ücretsiz bir çevrimiçi oyun olan Sniper Elite 3D'yi oynarken iyi eğlenceler!
 
Kontroller:
Hareket etmek için WASD
Ateş etmek için sol tıklayın
Nişan almak için sağ tıklayın
Boşluk Çubuğu Zıplama
Koşmak için Ctr
F tuşu etkileşim
Esc Menü tuşudur