Kırmızı Top 5 Oyunu

Kırmızı Top 5

Kırmızı Top 5 Oyunu
Kargo Kamyonu Simülatörü Kargo Kamyonu Simülatörü Gerçek motor yarışı Gerçek motor yarışı Terör Kampı Operasyonu Terör Kampı Operasyonu Clawdeen'in Rutini Clawdeen'in Rutini Çocuksu Barbie Çocuksu Barbie Parıltı Balosu Parıltı Balosu Prenseslerin Bakım Günü Prenseslerin Bakım Günü Luna'nın Makyaj Challenge'ı Luna'nın Makyaj Challenge'ı Acımasız Savaş Acımasız Savaş Dama Dama İsyancı Saldırısı İsyancı Saldırısı Yarış Arabaları Yarış Arabaları Dağ Operasyonu Dağ Operasyonu Tır Simülatörü Tır Simülatörü Donut Dükkanı Donut Dükkanı Bohem Kış Görünümüm Bohem Kış Görünümüm Anna'nın Alışverişi Anna'nın Alışverişi Çete Kavgası Çete Kavgası Squit Dövüş Oyunu Squit Dövüş Oyunu Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Canavar Kamyon Kış Canavar Kamyon Kış Buggy Ralli Buggy Ralli Smoothie Yap Smoothie Yap Mia Evleniyor Mia Evleniyor Yılbaşı Makyajım Yılbaşı Makyajım Barbiecore Estetiği Barbiecore Estetiği Kiraz Çiçeği Festivali Kiraz Çiçeği Festivali BFFlerin Trend Kombinleri BFFlerin Trend Kombinleri Altın Madencisi Vinç Altın Madencisi Vinç Wheely'nin Maceraları Wheely'nin Maceraları

Kırmızı Top 5

3.77 3895 oy 3895 oynanma

Kırmızı Top 5 oyununda sizi dikenli engeller, kaktüsler, örümcekler ve diğer yaratıklarla dolu bir manzarada heyecan verici bir yolculuğa çıkaran heyecan verici bir macera oyunudur. Bu büyüleyici evrende ya paraları ve yıldızları toplayabilir ya da kafeslere sıkışan diğer topların serbest bırakılmasına yardımcı olabilirsiniz. Amaç topu yuvarlamak ve yeterince sarı yıldız toplamaktır. Topladığınız paraları topunuz için yeni görünümler satın almak veya diğer topları kurtarmak için kullanabilirsiniz. Kararlılık ve beceriyle şüphesiz tüm seviyeleri geçebileceksiniz. Öyleyse hadi Kırmızı Top 5 oyununda işleri yoluna koyalım!
 

Kırmızı Top 5 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun, topun nasıl manevra yapılacağını ve kontrol edileceğini gösteren bir eğitim seviyesine sahiptir. Yön değiştirmek için klavyenizdeki sol ve sağ okları, zıplamak için ise yukarı oku kullanıyorsunuz. Bölgede dolaşırken yeni satın alımlar için para toplayacaksınız. Mevcut seviyeyi mümkün olan en yüksek puanla tamamlamanızı sağlayacak yıldızı kapmayı unutmayın. Çarpıştığınızda size zarar verecek dikenli kaktüsler gibi düşmanlardan kaçının. Bu patlayıcı macerada göreviniz seken kırmızı topa rehberlik etmektir. Kırmızı Top 5 şüphesiz şimdiye kadar oynayacağınız en muhteşem zıplayan top oyunudur!