Kırmızı Top 5 Oyunu

Kırmızı Top 5

Kırmızı Top 5 Oyunu
Super Mario Super Mario Ateş Ve Su 3 Ateş Ve Su 3 Moda Danışmanı Elsa Moda Danışmanı Elsa Kolej Macerası Kolej Macerası Market Kargo Simülatörü Market Kargo Simülatörü Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü Otobüs sürme Otobüs sürme Komando Savaşı Komando Savaşı Anna'nın Kış Görünümü Anna'nın Kış Görünümü Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 Hazine Avı Hazine Avı World of War Tanks World of War Tanks Satranç Oyunu Satranç Oyunu Otoban Araba Yarışı Otoban Araba Yarışı İrlandalı Savaşçı İrlandalı Savaşçı Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Gerçek Drift 2 Gerçek Drift 2 Barbie Kış Alışverişinde Barbie Kış Alışverişinde Stick Merge Stick Merge Okulun Yeni Kızı Okulun Yeni Kızı

Kırmızı Top 5

4.77 7810 oy

Kırmızı Top 5 oyununda sizi dikenli engeller, kaktüsler, örümcekler ve diğer yaratıklarla dolu bir manzarada heyecan verici bir yolculuğa çıkaran heyecan verici bir macera oyunudur. Bu büyüleyici evrende ya paraları ve yıldızları toplayabilir ya da kafeslere sıkışan diğer topların serbest bırakılmasına yardımcı olabilirsiniz. Amaç topu yuvarlamak ve yeterince sarı yıldız toplamaktır. Topladığınız paraları topunuz için yeni görünümler satın almak veya diğer topları kurtarmak için kullanabilirsiniz. Kararlılık ve beceriyle şüphesiz tüm seviyeleri geçebileceksiniz. Öyleyse hadi Kırmızı Top 5 oyununda işleri yoluna koyalım!
 

Kırmızı Top 5 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun, topun nasıl manevra yapılacağını ve kontrol edileceğini gösteren bir eğitim seviyesine sahiptir. Yön değiştirmek için klavyenizdeki sol ve sağ okları, zıplamak için ise yukarı oku kullanıyorsunuz. Bölgede dolaşırken yeni satın alımlar için para toplayacaksınız. Mevcut seviyeyi mümkün olan en yüksek puanla tamamlamanızı sağlayacak yıldızı kapmayı unutmayın. Çarpıştığınızda size zarar verecek dikenli kaktüsler gibi düşmanlardan kaçının. Bu patlayıcı macerada göreviniz seken kırmızı topa rehberlik etmektir. Kırmızı Top 5 şüphesiz şimdiye kadar oynayacağınız en muhteşem zıplayan top oyunudur!