Among Us Among Us Bembeyaz Bir Parti Bembeyaz Bir Parti Prensesler ile Ev Dekorasyonu Prensesler ile Ev Dekorasyonu Sokak Yarışçısı Sokak Yarışçısı Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Canavar Kamyon Yarışı 2 Canavar Kamyon Yarışı 2 Dünyanın En Zor Oyunu Dünyanın En Zor Oyunu Yalnız Savaşçı Yalnız Savaşçı Kış Stili vs Yaz Stili Kış Stili vs Yaz Stili Angela'nın Odası Angela'nın Odası Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Yeni Bahar Görünümü Yeni Bahar Görünümü Motocross Motor Simülatörü Motocross Motor Simülatörü Düğün Pastası Düğün Pastası Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Balon patlatma 3 Balon patlatma 3 World of War Tanks World of War Tanks BFFlerin Trend Kombinleri BFFlerin Trend Kombinleri Aurora'nın Kış Kombinleri Aurora'nın Kış Kombinleri VSCO Kızın Blogu VSCO Kızın Blogu Yemek Şefi Yemek Şefi Rapunzelin DIY Elbisesi Rapunzelin DIY Elbisesi Efsane Dövüşçüler Efsane Dövüşçüler Klasik Solitaire Klasik Solitaire Ariel'in Alerjisi Ariel'in Alerjisi Prenseslerin Yapbozu Prenseslerin Yapbozu Benim Restoranım Benim Restoranım Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 Arabayı Park Et Arabayı Park Et Süper Mario 2 Süper Mario 2

Offroad

3.77 2127 oy 2127 oynanma

Offroad 3D, dev tekerlekli araçlar ve muazzam dağ manzaralarıyla dolu heyecan verici bir sürüş simülasyonu sunuyor. Offroad 3D, araba oyunları ve büyük tekerlekli araçları sevenler için eşsiz bir offroadde offroad macerasına katılma fırsatı tanıyor. Sonbahardan yaz aylarına kadar olan dönemde, oyuncular çeşitli offroad araçları ve tekerlek seçeneklerini keşfetme şansına sahipler.
 
Offroad 3D'de 2 kişilik oyunculu mod, arkadaşlarınızla birlikte eşsiz yerleri keşfetme imkanı sunar. Dağlık arazilerde zorlu yolları aşarken, dev tekerlekli araçları kullanarak gerçek bir offroad deneyimi yaşayabilirsiniz.
 
Oyunun her seviyesi, oyunculara benzersiz manzaralarda sürüş keyfi sunar. Yüksek dağlardan geçen zorlu parkurlarda ustalıkla ilerlerken, farklı hava koşullarıyla başa çıkmak için offroad araçlarınızı özelleştirebilirsiniz. Offroad 3D, büyük tekerlekli araçları sevenler için eşsiz bir offroad deneyimi sunar.