Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Efsane Sokak Dövüşçüsü Efsane Sokak Dövüşçüsü Gwen'in Arabasını Temizleyelim Gwen'in Arabasını Temizleyelim Hazelin Daveti Hazelin Daveti Offroad Araba Sürme Offroad Araba Sürme Prenseslerin Patili Dostları Prenseslerin Patili Dostları Kedi Mia'nın Güzel Evi Kedi Mia'nın Güzel Evi Motokros Motoru Motokros Motoru Rapunzel'in Tırnakları Rapunzel'in Tırnakları Boks Maçı Finali Boks Maçı Finali Jessie'nin Çılgın Saçları Jessie'nin Çılgın Saçları Modifiye Araba Yarışı Modifiye Araba Yarışı Karda Araba Sürme Karda Araba Sürme Taksi Sürücüsü Taksi Sürücüsü Satranç Oyunu Satranç Oyunu Renkli Kombinlerim Renkli Kombinlerim Araba Yarışı Araba Yarışı Okulun Yeni Kızı Okulun Yeni Kızı Drift Yarışı Drift Yarışı Komandolar Savaşı Komandolar Savaşı

Offroad

4.77 3975 oy

Offroad 3D, dev tekerlekli araçlar ve muazzam dağ manzaralarıyla dolu heyecan verici bir sürüş simülasyonu sunuyor. Offroad 3D, araba oyunları ve büyük tekerlekli araçları sevenler için eşsiz bir offroadde offroad macerasına katılma fırsatı tanıyor. Sonbahardan yaz aylarına kadar olan dönemde, oyuncular çeşitli offroad araçları ve tekerlek seçeneklerini keşfetme şansına sahipler.
 
Offroad 3D'de 2 kişilik oyunculu mod, arkadaşlarınızla birlikte eşsiz yerleri keşfetme imkanı sunar. Dağlık arazilerde zorlu yolları aşarken, dev tekerlekli araçları kullanarak gerçek bir offroad deneyimi yaşayabilirsiniz.
 
Oyunun her seviyesi, oyunculara benzersiz manzaralarda sürüş keyfi sunar. Yüksek dağlardan geçen zorlu parkurlarda ustalıkla ilerlerken, farklı hava koşullarıyla başa çıkmak için offroad araçlarınızı özelleştirebilirsiniz. Offroad 3D, büyük tekerlekli araçları sevenler için eşsiz bir offroad deneyimi sunar.