Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri Yeni Gelinin Makyajı Yeni Gelinin Makyajı Mumya Prenses Cleo Mumya Prenses Cleo Mahjong Mahjong Ok Atma Ok Atma Gerçek motor yarışı Gerçek motor yarışı Kim Milyoner Olmak İster? Kim Milyoner Olmak İster? Kahraman Yarışçı Kahraman Yarışçı Yarış Arabası Simülatörü Yarış Arabası Simülatörü Parıltı Balosu Parıltı Balosu TikTok Challange TikTok Challange Kafa Topu Kafa Topu Prensesin Cilt Bakım Rutini Prensesin Cilt Bakım Rutini Otobüs Yarışı Otobüs Yarışı Tank Taşıyıcısı Tank Taşıyıcısı Kırmızı Halı Stili Kırmızı Halı Stili Modacı Makyajı Modacı Makyajı Bahar Düğünü Bahar Düğünü Satranç Satranç Okula Dönüş Okula Dönüş Komando Saldırısı Komando Saldırısı Euro Truck Taşıyıcı Euro Truck Taşıyıcı Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 Pratik Makyaj Yap Pratik Makyaj Yap Anna'nın Kış Görünümü Anna'nın Kış Görünümü Klasik Mahjong Klasik Mahjong Çağlar Boyu Savaş Çağlar Boyu Savaş Prensesin Düğünü Prensesin Düğünü Barbie Elementler Prensesi Barbie Elementler Prensesi Emily İle Şükran Günü Emily İle Şükran Günü

Pacman

4.67 9094 oy

Geçmişte bütün dünyayı kasıp kavuran muhteşem oyun Pacman, yıllar yıllar sonra sitemizde sizlerle buluşuyor.

Pacman oyunu, 1980 yılında Japonya'da geliştirilen ve tüm dünyada popüler olan bir video oyunudur. Oyunda, labirent içinde hareket eden sarı bir karakteri yönlendirerek noktaları yemeye çalışırken, dört hayaletten kaçmaya çalışırsınız. Hayaletler sizi yakalarsa, bir can kaybedersiniz. Labirentin dört köşesinde bulunan büyük noktaları yediğinizde ise, hayaletleri kovalayabilir ve onları yiyebilirsiniz. Böylece ekstra puan kazanabilirsiniz. Oyunun amacı, labirentteki tüm noktaları yiyerek en yüksek puanı almaktır. Oyunun zorluğu, seviye ilerledikçe artar. Pacman oyunu, basit ama bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir. Oyunun grafikleri ve sesleri de klasik ve eğlencelidir. Pacman oyunu, video oyun tarihinin en önemli ve etkili oyunlarından biridir.

Pacman oyunu nasıl oynanır?

Şirin Pacman'i ok tuşlarıyla hareket edin, nokta şeklindeki yemleri ve meyveleri yiyerek güç kazanın. Hayaletlerden kaçmayı unutmayın! İyi eğelenceler.