Barbie Elementler Prensesi Barbie Elementler Prensesi Gerçek Tır Gerçek Tır Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşçüsü Satranç Satranç 18 Tekerlekli Tır 18 Tekerlekli Tır Hazel Hayvanları Öğreniyor Hazel Hayvanları Öğreniyor Modacı Makyajı Modacı Makyajı Superbike Superbike Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü Şeker Oyunu Şeker Oyunu Tır Park Etme Tır Park Etme Tank Tank Çin Büyüleri Fabrikası Çin Büyüleri Fabrikası Penaltı Oyunu Penaltı Oyunu Harley'in Saçları Harley'in Saçları Hazel İle Şekilleri Öğrenelim Hazel İle Şekilleri Öğrenelim Ariel'in Alerjisi Ariel'in Alerjisi TikTok Makyajım TikTok Makyajım Uçak Yarışı Uçak Yarışı Offroad Adası Offroad Adası Bowling Bowling Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 2 Kişilik Sokak Dövüşü 2 Kişilik Sokak Dövüşü Süper Barbieye İlk Yardım Süper Barbieye İlk Yardım Silahlı Savaş Silahlı Savaş Genç Çiftin Akşam Yemeği Genç Çiftin Akşam Yemeği Soğuk Hava Kombinleri Soğuk Hava Kombinleri Traktör Traktör

Popit

4.77 12351 oy

Popit oyunu insanlar için rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur. Oyunda amacınız kabarcık popite basıp onları patlatmak ve diğer bir rengarenk oyunu aktif  etmektir. Hiç eksik balon bırakmadan hepsini patlatmaya dikkat edin hiçbir popiti unutmayın! 80 tane farklı popit oyuncağı koleksiyonu bulunan oyunda eğer sabırlı olursanız tamamını toplayabilirsiniz. Tatmin edici bir baloncuk patlatma deneyimine hazır mısınız? Şimdi gerçek bir sakinleştirici balon patlağı sesleri rahatlayın ve oyunun tadını çıkarın!

Popit Oyunu Nasıl Oynanır ?

Popitler rengarenk olup kabarcık ve esnek yuvarlaklar şeklindedir oyunda bu kabarcıkların üzerine tıklıyorsunuz. Cisimdeki tüm yuvarlakların üzerine tek te tıklayıp hepsini patlattığınızda bulunduğunuz oyunu tamamlıyorsunuz. Tüm oyunlardaki popit kabarcıklarını bu şekilde patlatarak yada bastırarak şekil değiştirip poppit oyunu oynayın ve bu eğlenceli popit patlatma heyecanına devam edin.