Hızlı Arabalar Hızlı Arabalar 2 Kişilik Satranç 2 Kişilik Satranç Kızma Birader Kızma Birader İçindeki Prensesi Keşfet İçindeki Prensesi Keşfet Efsane Sokak Dövüşçüsü Efsane Sokak Dövüşçüsü Audrey'in Harika Saçları Audrey'in Harika Saçları Jessie'nin Dondurma Kamyonu Jessie'nin Dondurma Kamyonu Çöp Adam Çöp Adam Kedi Mia'nın Güzel Evi Kedi Mia'nın Güzel Evi TikTok Makyajım TikTok Makyajım Buggy Ralli Buggy Ralli Klasik Solitaire Klasik Solitaire Liseli Kızlar Liseli Kızlar Hazelin Banyo Keyfi Hazelin Banyo Keyfi Savaş Sahası Savaş Sahası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Rakçı Prensesler Rakçı Prensesler Amanda'nın Kuaförü Amanda'nın Kuaförü Balon Patlatma Yarışması Balon Patlatma Yarışması Rapunzel'in Tatlı Kedisi Rapunzel'in Tatlı Kedisi Maskeli Balo Maskeli Balo Moda İkonları Moda İkonları Kendi Deniz Kızını Yap Kendi Deniz Kızını Yap F1 F1 Ateş Ve Su 4 Ateş Ve Su 4 Kırmızı Top Kırmızı Top Keskin Nişancı Keskin Nişancı Konuşan Kedi Konuşan Kedi Barbie'nin Bahar Alerjisi Barbie'nin Bahar Alerjisi Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri Barbie'nin Arkadaşlık Kolyeleri

Satranç

4.67 7304 oy

Zeka oyunlarının şüphesiz en bilineni, en sevileni, size hem zekanızı sınama şansı tanıyan hem de dilerseniz arkadaşlarınızla, ailenizle oynama imkanı sunan Satrançtır. Dilerseniz online bir rakip seçin, dilerseniz de bilgisayara karşı oynayarak kendinizi test edin. Sizce galip gelebilecek misiniz? İyi eğelenceler!

Satranç oynamanın avantajları nelerdir?

Satranç oynamak aslında başlı başına bir beyin egzersizidir. Mantıksal düşünme ve stratejik planlama kabiliyetinizi geliştirir. Satranç size ayrıca  zaman doğru yönetmeyi ve baskı altında doğru karar vermenin tecrübesini kazandırır. Bu beceri size hayatınızın diğer dönmelerinde mutlaka işinize yarayacaktır. Oyunu ister bilgisayara karşı istersenizde iki kişilik olarak arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Hemen Satranç oynamaya başlayın ve bu entelektüel oyunun beyin zorlayan heyecanını yaşayın.