Kırmızı Top

Kırmızı Top

Kırmızı Top
Acımasız Savaş Acımasız Savaş Bilardo Bilardo Dünyanın En Zor Oyunu Dünyanın En Zor Oyunu Özel Komando Özel Komando Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Minecraft Oyna Minecraft Oyna Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Otobüs Yarışı Otobüs Yarışı Komando Savaşı Komando Savaşı Ateş Ve Su 1 Ateş Ve Su 1 Balon Patlatma Gezegenleri Balon Patlatma Gezegenleri Anna'nın Alışverişi Anna'nın Alışverişi Rengarenk Bir Meydan Okuma Rengarenk Bir Meydan Okuma Dövüş Turnuvası Dövüş Turnuvası Enfes Donutlar Enfes Donutlar Drift Drift Okula Dönüş Okula Dönüş Bebek Barbie'nin Disney Çantası Bebek Barbie'nin Disney Çantası Aurora'nın Tedavisi Aurora'nın Tedavisi Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Düğün Pastası Düğün Pastası Moda Savaşı Moda Savaşı Elsa Anna'ya Yardım Ediyor Elsa Anna'ya Yardım Ediyor Alice'in Dondurma Kamyonu Alice'in Dondurma Kamyonu Kafa Topu 2023 Kafa Topu 2023 Satranç Satranç Güzellik Salonu Güzellik Salonu Gwen'in Hayallerindeki Araba Gwen'in Hayallerindeki Araba Tır Sürme Tır Sürme Burçlarla Hashtag Challange Burçlarla Hashtag Challange

Kırmızı Top

3.77 7144 oy 7144 oynanma

Kırmızı Top Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kırmızı top oyunu klavyemizde ok tuşları dediğimiz yön tuşları ve sol kısımda bulunan "A, S, D, W" tuşlarıyla ve ipad ve telefonda ise ekranın alt kısmında yer alan sağ, sol ve yukarı yöndeki oklara basılarak oynanıyor. Yeşil platfomlar üzerinden topu hareket ettir ve aşağı düşmemeye dikkat et. Platformlar arasında zıplayarak geçiş yapabilirsin. Topu düşürmeden kırmızı top oynayın.

Platformda bayrak noktaları bulunuyor. Yandığınızda oyun bu bayrak noktalarından başlıyor. Platfor sonunda kırmızı bayrak vardır ve bu nokta bölümün bitiş noktasıdır. Kırmızı top bu bayrağa ulaşınca bölüm biter ve sonraki bölüme geçiyorsunuz.