Kırmızı Top

Kırmızı Top

Kırmızı Top
Aurora'nın Manikürü Aurora'nın Manikürü Uzayda Balon Patlat Uzayda Balon Patlat Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 Silahlı Çatışma 3D Silahlı Çatışma 3D Elsa'nın Tırnakları Elsa'nın Tırnakları Çağlar Boyu Savaş Çağlar Boyu Savaş Emily İle Şükran Günü Emily İle Şükran Günü Efsane Dövüşçüler Efsane Dövüşçüler Boks Yıldızı Boks Yıldızı Çete dövüşçüsü Çete dövüşçüsü Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşçüsü Prensesler Katman Listesi Prensesler Katman Listesi Popit Popit Çöpadam Ninja Çöpadam Ninja Hazine Avı Hazine Avı Otoyol Yarışçısı Otoyol Yarışçısı Modacı Makyajı Modacı Makyajı Çin Büyüleri Fabrikası Çin Büyüleri Fabrikası Offroad Araba Sürme Offroad Araba Sürme Wheely Ve Uzaylılar Wheely Ve Uzaylılar

Kırmızı Top

4.77 15890 oy

Kırmızı Top Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kırmızı top oyunu klavyemizde ok tuşları dediğimiz yön tuşları ve sol kısımda bulunan "A, S, D, W" tuşlarıyla ve ipad ve telefonda ise ekranın alt kısmında yer alan sağ, sol ve yukarı yöndeki oklara basılarak oynanıyor. Yeşil platfomlar üzerinden topu hareket ettir ve aşağı düşmemeye dikkat et. Platformlar arasında zıplayarak geçiş yapabilirsin. Topu düşürmeden kırmızı top oynayın.

Platformda bayrak noktaları bulunuyor. Yandığınızda oyun bu bayrak noktalarından başlıyor. Platfor sonunda kırmızı bayrak vardır ve bu nokta bölümün bitiş noktasıdır. Kırmızı top bu bayrağa ulaşınca bölüm biter ve sonraki bölüme geçiyorsunuz.