Kartları eşleştir Kartları eşleştir Komando Komando Prenseslerin Sosyal Medya Macerası Prenseslerin Sosyal Medya Macerası Crystal'in Pastanesi Crystal'in Pastanesi Futbol Turnuvası Futbol Turnuvası Hazelin Banyo Keyfi Hazelin Banyo Keyfi Balon patlatma Balon patlatma VSCO Kızın Blogu VSCO Kızın Blogu Benim Yılbaşı Partim Benim Yılbaşı Partim Benim Restoranım Benim Restoranım Tarz Savaşları Tarz Savaşları Tank Tank Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Anna'nın Göz Ve Kulak Tedavisi Hoşgeldin İlkbahar Hoşgeldin İlkbahar Taş Eşleştirme Taş Eşleştirme Çağlar Boyu Savaş Çağlar Boyu Savaş Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Barbie okula başlıyor Barbie okula başlıyor Renkli Kombinlerim Renkli Kombinlerim Canavar Kamyon Yarışı 2 Canavar Kamyon Yarışı 2 Otobüs Park Etme Otobüs Park Etme Amerikan Tırı Sürme Amerikan Tırı Sürme Ok Atma Ok Atma Kombin Savaşları Kombin Savaşları Güzellik Salonu Güzellik Salonu Traktör Traktör Wheely'nin Maceraları Wheely'nin Maceraları Barbie'nin Bahar Alerjisi Barbie'nin Bahar Alerjisi

Penaltı

3.77 3982 oy 3982 oynanma

Penaltı oyunu futbolun gerçekten en heyecan verici bir yeridir. Benzer futbol oyunlarını günlük olarak bulmak için doğru yerdesiniz. 1001oyun.com.tr'yi ziyaret edin ve eğlencenin tadını çıkarın! En iyi futbol oyunlarımızdan biri olan Penaltı Oyunu'nu oynayın!
 
Eğer futbolu seviyorsanız, o zaman kesinlikle penaltı atışlarının heyecanını biliyorsunuzdur ve bu düelloda oyuncu ve kalecinin arasındaki gerginliği ve özellikle taraftarın bu süreçte ne kadar coşkulu hale gelebileceğini biliyorsunuzdur. Bazıları için bu, özellikle kritik maçlarda, penaltı atışlarının genellikle en gergin seviyede olduğu maçın kırılma anı olabilir. 1001oyun.com.tr, Penaltı oyunu ile futbolun bu heyecan verici kısmını yaşayabileceğiniz bir oyun sunuyor.
 
Gerçek bir penaltı vuruşunda olduğu gibi, topun kaleciyi kandırmasını sağlayacak bir şekilde vurmalısınız. Bunun için Penaltı Oyunu'nda doğru bir şekilde şutlarınızı hedeflemeniz ve topun gideceği yolu planlamanız gereken çok sayıda unsur bulunmaktadır. Aynı zamanda şansın sizden yana olmasını ve kalecinin diğer yöne sıçradığını ve şutunuzu engellemediğini ummalısınız. Gerçek bir futbol oyununda olduğu gibi, özellikle oyunun bu aşamasında, çok fazla şans bulunmaktadır. Bazen kolay bir şut, kaleci diğer yöne sıçradığı için geçebilir.
 
Gol atabilmek için şutlarınızı topun kale direğinin kenarına mümkün olduğunca yakın bir şekilde hedeflemelisiniz. Bu konumlar, kalecinin ulaşmasının en zor olduğu yerlerdir, bazılarına karşı savunma yapmak neredeyse imkansızdır. Ancak top, kenarlara ne kadar yaklaşırsa, topun kale direğinin genel alanını bile vurmayabileceği şansı o kadar artar. Bu, büyük risk, büyük ödül tarzı bir anlaşmadır ve Penaltı oyunu'nda alacağınız 15 şutta bu kararı dengelemek için bolca fırsatınız olacak.
 
1001oyun.com.tr'de oynarken çok sayıda gol atın ve Penaltı oyunu'nu oynarken şampiyonluğa hazırlanın.
 
Nasıl oynanır?
Bu oyun sadece bir bilgisayar kullanılarak, PC'nizde bir fare kullanılarak oynanabilir. Vuruş yapmak için sol fare düğmesini basılı tutmalı ve topun nereye gideceğini belirlemelisiniz.
 
Benzer oyunlar:
Penaltı Oyunu'nu beğendiniz mi? Aşağıdaki listeden benzer oyunlar bulun:
 
Kafa Topu 2 
Kafa Futbolu
 
Talimatlar:
Bir bilgisayar kullanıyorsanız sol fare düğmesini kullanın. Kullanmıyorsanız akıllı telefon veya tabletinizin ekranına dokunun. Daha karmaşık kontrol düzenleri oyun içinde açıklanmıştır.
Futbol kategorimizden diğer ücretsiz oyunlarımızı deneyerek başka bir taze ve unutulmaz deneyim yaşayın!