Çiftlik Çiftlik Altın Madencisi Vinç Altın Madencisi Vinç Balon Patlatma Ücretsiz Balon Patlatma Ücretsiz Kafa Futbolu Kafa Futbolu Okul Otobüsü Sürme Okul Otobüsü Sürme Smoothie Yap Smoothie Yap İlkbahar Görünümüm İlkbahar Görünümüm Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Klasik Solitaire Klasik Solitaire Anna'nın Moda Sevgisi Anna'nın Moda Sevgisi Genç Çiftin Akşam Yemeği Genç Çiftin Akşam Yemeği Superbike Superbike İrlandalı Savaşçı İrlandalı Savaşçı Altın Madencisi 2 Altın Madencisi 2 Yarış Arabaları Yarış Arabaları Balon patlatma Balon patlatma Araba Yarışı Araba Yarışı Wheely Ve Uzaylılar Wheely Ve Uzaylılar Ambulansa Yol Aç Ambulansa Yol Aç 2 Kişilik Satranç 2 Kişilik Satranç Red Ball Red Ball TikTok Challange TikTok Challange Moda Yarışması Moda Yarışması Supra Drift 2 Supra Drift 2 Nitro Speed Nitro Speed Komandolar Savaşı Komandolar Savaşı Kaleci Kaleci Sevimli Kombinlerim Sevimli Kombinlerim Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Keskin Nişancı Keskin Nişancı

Penaltı

4.67 10661 oy

Penaltı oyunu futbolun gerçekten en heyecan verici bir yeridir. Benzer futbol oyunlarını günlük olarak bulmak için doğru yerdesiniz. 1001oyun.com.tr'yi ziyaret edin ve eğlencenin tadını çıkarın! En iyi futbol oyunlarımızdan biri olan Penaltı Oyunu'nu oynayın!
 
Eğer futbolu seviyorsanız, o zaman kesinlikle penaltı atışlarının heyecanını biliyorsunuzdur ve bu düelloda oyuncu ve kalecinin arasındaki gerginliği ve özellikle taraftarın bu süreçte ne kadar coşkulu hale gelebileceğini biliyorsunuzdur. Bazıları için bu, özellikle kritik maçlarda, penaltı atışlarının genellikle en gergin seviyede olduğu maçın kırılma anı olabilir. 1001oyun.com.tr, Penaltı oyunu ile futbolun bu heyecan verici kısmını yaşayabileceğiniz bir oyun sunuyor.
 
Gerçek bir penaltı vuruşunda olduğu gibi, topun kaleciyi kandırmasını sağlayacak bir şekilde vurmalısınız. Bunun için Penaltı Oyunu'nda doğru bir şekilde şutlarınızı hedeflemeniz ve topun gideceği yolu planlamanız gereken çok sayıda unsur bulunmaktadır. Aynı zamanda şansın sizden yana olmasını ve kalecinin diğer yöne sıçradığını ve şutunuzu engellemediğini ummalısınız. Gerçek bir futbol oyununda olduğu gibi, özellikle oyunun bu aşamasında, çok fazla şans bulunmaktadır. Bazen kolay bir şut, kaleci diğer yöne sıçradığı için geçebilir.
 
Gol atabilmek için şutlarınızı topun kale direğinin kenarına mümkün olduğunca yakın bir şekilde hedeflemelisiniz. Bu konumlar, kalecinin ulaşmasının en zor olduğu yerlerdir, bazılarına karşı savunma yapmak neredeyse imkansızdır. Ancak top, kenarlara ne kadar yaklaşırsa, topun kale direğinin genel alanını bile vurmayabileceği şansı o kadar artar. Bu, büyük risk, büyük ödül tarzı bir anlaşmadır ve Penaltı oyunu'nda alacağınız 15 şutta bu kararı dengelemek için bolca fırsatınız olacak.
 
1001oyun.com.tr'de oynarken çok sayıda gol atın ve Penaltı oyunu'nu oynarken şampiyonluğa hazırlanın.
 
Nasıl oynanır?
Bu oyun sadece bir bilgisayar kullanılarak, PC'nizde bir fare kullanılarak oynanabilir. Vuruş yapmak için sol fare düğmesini basılı tutmalı ve topun nereye gideceğini belirlemelisiniz.
 
Benzer oyunlar:
Penaltı Oyunu'nu beğendiniz mi? Aşağıdaki listeden benzer oyunlar bulun:
 
Kafa Topu 2 
Kafa Futbolu
 
Talimatlar:
Bir bilgisayar kullanıyorsanız sol fare düğmesini kullanın. Kullanmıyorsanız akıllı telefon veya tabletinizin ekranına dokunun. Daha karmaşık kontrol düzenleri oyun içinde açıklanmıştır.
Futbol kategorimizden diğer ücretsiz oyunlarımızı deneyerek başka bir taze ve unutulmaz deneyim yaşayın!