Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6
Penaltı Oyunu Penaltı Oyunu Tır Sürme Tır Sürme Benim Yaz Tatilim Benim Yaz Tatilim Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 Ceket Modası Ceket Modası Otobüs Park Etme Otobüs Park Etme Elsa'nın Mağazası Elsa'nın Mağazası Karda Araba Sürme Karda Araba Sürme Buz Pateni Buz Pateni Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşçüsü Terör Kampı Operasyonu Terör Kampı Operasyonu Fantastik Moda Defilesi Fantastik Moda Defilesi Gerçek Drift 2 Gerçek Drift 2 Temple Run Temple Run Elsa Baloya Gidiyor Elsa Baloya Gidiyor Market Kargo Simülatörü Market Kargo Simülatörü Luna'nın Makyaj Challenge'ı Luna'nın Makyaj Challenge'ı Renkli Kombinlerim Renkli Kombinlerim Tank Savaşı Tank Savaşı Silahlı Çatışma 3D Silahlı Çatışma 3D Çılgın Sürücü Çılgın Sürücü Offroad Adası Offroad Adası Tetris Tetris Prenseslerin Kahve Keyfi Prenseslerin Kahve Keyfi Gerçek Tır Gerçek Tır Emily İle Şükran Günü Emily İle Şükran Günü Gölge Ninja Gölge Ninja Zombi Görevi 3 Zombi Görevi 3 Kung Fu Dövüşü Kung Fu Dövüşü Enfes Kapkekler Enfes Kapkekler

Ateş ve Su 6

4.67 18078 oy

Çok ama çok sevdiğimiz iki kardeş olan Ateş ve Su'yun bu gizemli mi gizemli tapınağı keşfetmesinde onlara eşlik etmek ister misiniz? Bu seferki oyunumuzda periler onların birkaç puzzle'ı çözmesine, elmasları toplamasına ve parkurları aşmalarına yardım edecek.  

Oyun hakkında - Ateş ve Su 6: Peri Masalları

Popüler Ateş ve Su oyunları serisinin 6. oyunu Ateş ve Su 6: Peri Masalları ile heyecan dolu bir maceraya hazır mısınız? Bu güzel oyun tüm diğer çeşitlerinde olduğu gibi iki kişilik oynanabilmekle birlikte bulmaca çözmeyi sevenler için mükemmeldir. Oyundaki mücevherleri toplamak için Ateş ve Su kardeşlere bu maceralı yolculukları sırasında onlara katılın. Ateş ve Su 6 oyununda görevimiz iki kahraman kardeşe yardım etmek ve onları tehlikeli durumlarda koruyarak oyunun sonunda evlerine güvenle dönmelerini sağlamaktır. Bu harika ve popüler iki kişilik oyunu sevdiğiniz bir arkadaşınızla oynayarak heyecanlı anları birlikte paylaşabilirsiniz. Oyun oynı zamanda tüm cihazlarda oynanabilir. Sizde Ateş ve Su oyunları serisinin hayranıysanız özellikle bu son bölüme bayılacaksınız!
 

Ateş ve Su 6: Peri Masalları benzeri oyunlar

     Ateş ve Su 1: Orman Tapınağı – Kahramanlarımız bulmaca ve tuzak dolu bir ormanda keşifler yapıyor.
     Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak - Karışık bulmacaları çözüp tapınaktan kaçış için ışığın gücünü kullanın.
     Ateş ve Su 3 - Buzlu şartlarda arkadaşınız ile birlikte çıkışı bulmaya çalışın.
     Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak- Bulmaca ve tuzaklar içindeki, kristal dolu bir tapınakta ilerleyin.
     Ateş ve Su 5: Elementler - Görünmez tehlikeler dolu bu karanlık tapınağı keşfedin.
 

Ateş ve Su 6: Peri Masalları oynamanın faydaları nelerdir?

Ateş ve Su 6: Peri Masallarını oynamak öncelikle strateji ve problem çözme becerisini geliştirmek gibi özellikleri olan bir zeka oyunudur. Oyunda, kahramanlarımız Ateş ve Su yu yönlendiren oyuncular karakterimizin güvenli bir şekilde oyunda kalmasında ve diğer arkadaşı ile oyun içinde birlikte hareket etmesi gerektiği için aynı zamanda bir ekip çalışmasını ve işbirliğini de teşvik etmektedir. İki kişinin oynadığı bir oyun olduğu için sevdiğiniz kişilerle birlikte bu oyunda birlikte eğlenerek harika bir birliktelik oluşmasına sebep olur. Hazırsanız şimdi Ateş ve Su 6 dünyasına katılın ve bu harika maceranın tadını çıkarın! İyi eğlenceler.