Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6
Boks Şampiyonu Boks Şampiyonu Amanda'nın Yaz Saçları Amanda'nın Yaz Saçları İki kişilik araba yarışı İki kişilik araba yarışı Pacman Pacman Bilardo Bilardo Dama Dama Dağ Operasyonu Dağ Operasyonu Lezziz Pizzam Lezziz Pizzam Terör Saldırısı Terör Saldırısı Gwen'in Hayallerindeki Araba Gwen'in Hayallerindeki Araba Komandolar Savaşı Komandolar Savaşı Dondurmalı Pankeklerim Dondurmalı Pankeklerim Mia Evleniyor Mia Evleniyor Truck Simulator Truck Simulator Tetris Tetris Kolej Macerası Kolej Macerası Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Disney Prenseslerinin Puzzle'ları Sevimli Arabalar Yarışıyor Sevimli Arabalar Yarışıyor Elsa Anna'ya Yardım Ediyor Elsa Anna'ya Yardım Ediyor Silahlı Kuvvetler Silahlı Kuvvetler Gerçek Drift Gerçek Drift Sokak Dövüşü 3B Sokak Dövüşü 3B Kardeşlerin Gardırop Temizliği Kardeşlerin Gardırop Temizliği Bowling Bowling Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Kimyayı Dengeleyelim Kimyayı Dengeleyelim Silahlı Çatışma Silahlı Çatışma Kumda motor yarışı Kumda motor yarışı Barbie Elementler Prensesi Barbie Elementler Prensesi Ünlülerin lüks dünyası Ünlülerin lüks dünyası

Ateş ve Su 6

4.77 25661 oy

Çok ama çok sevdiğimiz iki kardeş olan Ateş ve Su'yun bu gizemli mi gizemli tapınağı keşfetmesinde onlara eşlik etmek ister misiniz? Bu seferki oyunumuzda periler onların birkaç puzzle'ı çözmesine, elmasları toplamasına ve parkurları aşmalarına yardım edecek.  

Oyun hakkında - Ateş ve Su 6: Peri Masalları

Popüler Ateş ve Su oyunları serisinin 6. oyunu Ateş ve Su 6: Peri Masalları ile heyecan dolu bir maceraya hazır mısınız? Bu güzel oyun tüm diğer çeşitlerinde olduğu gibi iki kişilik oynanabilmekle birlikte bulmaca çözmeyi sevenler için mükemmeldir. Oyundaki mücevherleri toplamak için Ateş ve Su kardeşlere bu maceralı yolculukları sırasında onlara katılın. Ateş ve Su 6 oyununda görevimiz iki kahraman kardeşe yardım etmek ve onları tehlikeli durumlarda koruyarak oyunun sonunda evlerine güvenle dönmelerini sağlamaktır. Bu harika ve popüler iki kişilik oyunu sevdiğiniz bir arkadaşınızla oynayarak heyecanlı anları birlikte paylaşabilirsiniz. Oyun oynı zamanda tüm cihazlarda oynanabilir. Sizde Ateş ve Su oyunları serisinin hayranıysanız özellikle bu son bölüme bayılacaksınız!
 

Ateş ve Su 6: Peri Masalları benzeri oyunlar

     Ateş ve Su 1: Orman Tapınağı – Kahramanlarımız bulmaca ve tuzak dolu bir ormanda keşifler yapıyor.
     Ateş ve Su 2: Işıklı Tapınak - Karışık bulmacaları çözüp tapınaktan kaçış için ışığın gücünü kullanın.
     Ateş ve Su 3 - Buzlu şartlarda arkadaşınız ile birlikte çıkışı bulmaya çalışın.
     Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak- Bulmaca ve tuzaklar içindeki, kristal dolu bir tapınakta ilerleyin.
     Ateş ve Su 5: Elementler - Görünmez tehlikeler dolu bu karanlık tapınağı keşfedin.
 

Ateş ve Su 6: Peri Masalları oynamanın faydaları nelerdir?

Ateş ve Su 6: Peri Masallarını oynamak öncelikle strateji ve problem çözme becerisini geliştirmek gibi özellikleri olan bir zeka oyunudur. Oyunda, kahramanlarımız Ateş ve Su yu yönlendiren oyuncular karakterimizin güvenli bir şekilde oyunda kalmasında ve diğer arkadaşı ile oyun içinde birlikte hareket etmesi gerektiği için aynı zamanda bir ekip çalışmasını ve işbirliğini de teşvik etmektedir. İki kişinin oynadığı bir oyun olduğu için sevdiğiniz kişilerle birlikte bu oyunda birlikte eğlenerek harika bir birliktelik oluşmasına sebep olur. Hazırsanız şimdi Ateş ve Su 6 dünyasına katılın ve bu harika maceranın tadını çıkarın! İyi eğlenceler.